Příhody kočičky Patti XXXVI. - nová výprava

15. února 2012

Zbývalo pár dní do odjezdu, taška byla vyčištěna a věci zabaleny. Pattina panička se moc těšila, Patti v zabalené tašce neviděla nic neobyčejného.

 

 

Jednoho dne však panička vzala tašky a kufr, naložila je do kufru auta a připnula Patti bezpečnostní postroj do auta. Potom ji postrojem upevnila v autě, zamkla dům, zamkla garáž, nasedla do auta a jely. Jednou za nějakou dobu zastavovaly, Patti se byla proběhnout a vyvenčit a potom pokračovaly v cestě.

 

Po nějaké době však musely zastávky omezit, protože se dostaly na dálnici a tak zastavovaly jenom na odpočívadlech. Cesta rychle ubíhala paničce, ne však Patti. Ta seděla v zadu a většinou se dívala z okna zatímco stála na zadních nebo ležela.

 

Večer když už byla dávno tma, jenom kolem byla světla aut, která projížděla kolem nich po fruhé straně dálnice i naproti nim odbočila panička k jední z čerpacích stanic, zalezla si do auta dozadu, přikryla se dekou, zamknula se i s Patti v autě a po chvili usnula. Patti ještě chvíli seděla za zadním sklem a pozorovala dění venku.

 

Čerpací stanici osvětlovala světla, na parkovišti, kde bylo i jejich auto stály převážně kamiony a kolem nich přeběhli dva psi. Občas nějaké auto zastavilo a natankovalo, nebo prostě jenom zajelo na parkoviště a tam zastavilo. Jindy auta hned po natankování odjížděla. Všude bylo ticho a téměř tma, světla jasně ozařovala čerpací stanici a tluměně i parkoviště s kamiony.

 

Po chvíli se už Patti nechtěla koukat na ztichlou stanici, slezla z pod zadního skla, došla až k nyní už spící paničce, otočila se jednou do kolečka a stulila se k paničce. Panička se na chvíli probudila, zastrčila Patti pod deku a znovu usnula. Patti naposledy zvedla hlavu a potom usnula také.

pokračovní příště...

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?