Příhody kočičky Patti XXXVII. - dojedeme tam?

17. února 2012

Po noci strávené na nepříliš pohodlné ,,posteli´´ se Pattiina panička vzbudila a tím probudila i svou kočku. Patti se protáhla a pak zívla. Když panička rozespale vylezla z auta, Patti se ještě natáhla na deku. Spaní v autě je přece tak příjemné!

 

 

Panička šla mezitím do obchodu čerpačky na záchod a i když měla nějaké jídlo s sebou, koupila něco pro sebe i pro Patti. Když se obě nasnídaly, panička v autě po spaní trochu poklidila, znovu připnula Patti k bezpečnostnímu postroji, i když věděla, že Patti si stejně na nejbližším odpočívadle vymňouká volnost, aby se mohla hězky dívat z okna i z pod zadního skla.

 

Jenže ať paničku upozorňovala jak chtěla, panička jí řekla, že musí zůstat připnutá, protože budou přejíždět hranice. Tomu Patti samozřejmě nerozumněla a tak nechápala, proč ji panička nechce pustit navolno.

 

Obě potom jely dál, až dojely k hranicím. Panička chvíli něco řešila kvůli převozu Patti, ale potom se obě vydaly dál. Přejížděly ještě jiné hranice a k večeru se dostaly až skoro k cíli své cesty. Přespaly na dalším parkovišti a další ráno se vydaly na cestu.

 

Jely ještě nějakou dobu, když vtom paničce začalo připadat, že nejedou správně... Nejedou jinudy? Patti mezitím ležela pohodlně natažená za zadním sklem a koukala se, jak rajina ubáhá. Začala ale mít hlad a tak začala hodně nahlas mňoukat. Panička tedy zastavila a dala jí trochu jídla. Stejně se potřebovala podívat do plánů cesty a na mapu.

 

Podle toho kolik bylo hodin a jakou jely rychlostí by měly být už poblíž kempu. Ale tady přece ještě nejsou v horách...? Patti mezitím spořádala všechno jídlo a projevila přání vrátit se do auta. Protáhla se kolem paničky a zaujala místo na sedadle pro řidiče.

 

Její panička se ještě chvíli koukala do nějakých map a papírů a potom se konečně vydaly dál. Panička si však nebyla jistá, jestli jedou zprávně. Pomalu nadtával večer a ony byly pořád jinde, než doufala.

pokračování příště...

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?