Příhody kočičky Patti XXXXV. - stále odmítnul

18. dubna 2012

S cizím kocourek se Patti stýkala i nadále. Vypadal docela mírumilovně a snad by se chtěl s Patti i skamarádit, ale to se Patti nelíbilo a vždycky po něm sekla nebo alespoň zasyčela.

 

 

Jednoho rána se Patti vydala ven do zahrady a na plotě zase zahlédla toho cizího kocoura. Tentokrát na něj zasyčela, sekla po něm tlakou a ještě ho trochu prohnala. To by snad drznou sousedovic šelmu mohlo od dalších spřátelovacích pokusů odradil...

 

Patti potom pokračovala ještě kousek v cestě. Došla na místo, které velmi dobře znala. Často tam chodila na výpravy a někdy tam i lovila myši. Teď našla v jednom zákoutí misku s nějakým jídlem. Očichala ho a potom ho ochutnala. Bylo to docela dobré. Ještě trochu snědla, ale potom se zase vydala domů.

 

Měl namířeno přes sousedovic zahradu. Tentokrát tak sousedovic kocour nebyl. Patti přeběhla zahradu. A utíkala domů. Odpoledne ještě zašla na zahradu, trošku se prjít. Kocoura z dálky zahlédla, ale moc velkou pozornost mu nevěnovala. Cítila se nějak unavaná a tak se vypravila zase zpátky domů. Cítila, že je jí trochu špatně...

pokračování příště...

 

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?