Přines !!!

30. dubna 2011

Od malinka mám problém s aportováním… Ráda běhám pro míček, ale nerada ho nosím zpátky. Ještě tak paničce ho přinesu, ale to jen díky tomu, že si netroufnu jí neposlechnout… :o) No a tak dnes, když páníček chvíli pozoroval marnou snahu Tomáše o to, abych hozený míček donesla zpět, psychicky to neunesl a klesl na zem na čtyři a rozhodl se mi to názorně předvést, abych to lépe pochopila, pamětliv toho, jak mě takto naučil ovládat krmící míček…

No a tak Tomáš hodil míček, páníček po čtyřech za ním, sebral ho do své tlamky, donesl ho Tomovi a dostal pochvalu i psí bonbonek – věřte, nevěřte, ale opravdu dostal i bonbonek, ale já to prásknu - viděl jsem, jak ho pak vyplivl do ruky – blééé. No a takhle několikrát dokola a já seděla a sledovala to,na počtvrté jsem se rozeběhla pro míček sama a sama jsem ho hned donesla Tomovi, protože bonbonky já prostě miluju a přece nenechám páníka, aby mi je olizoval… :o) Takže teď díky názornému příkladu chápu, že míček musím přinést zpět, aby mi ho mohli znovu hodit. Ale mezi námi – ty bonbonky by mi klidně mohli dát rovnou a nemusela bych kvůli nim lítat pro míček, protože mě víc baví, když mě s míčkem Tom honí… :o))

 

Přidáno 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?