Přišel k nám na dušičky

5. července 2013

Kocourek k nám přišel na dušičky když měl 9 měsíců. Přišel přesně rok po sestřině smrti. Nikdo si ho popravdě doma nechtěl nechat. Tak jako moji rodiče a i babička. Ta nejvíce ho doma nechtěla.

 

 

Nakonec jsme si kocourka nechaly a nakrmily ho papáním co jsme měly pro kocoura u drhé babičky. Bohužel ten se po její smrti někde stratil a tak jsme Čerta už neviděly. Ale Snížek co knám došel byl furt u nás. Nejdříve jsme ho učily chodit na kočičí záchůdek a bydlel v patře. Bohužel se sem tam stalo, že nějaké to jeho "Ee" dopadlo i bokem ^^" Později se to však napravilo a on začal chodit i ven.

 

Stal se z něj náš největší mazel a ještě více babičky kde se později přestěhoval a je dodnes v nižším patře. Zezačátku jsem si sním ani trochu nesedla a hodně mě poškrábal a někdy i schválně. Ano byla jsem měnší a dělala mu i naschvály. Ale naučil se, že to nesmí dělat a já prakticky také. Když nám jednou unesl křečka přímo z akvárka tak ho jenom sledoval a když chtěl někam zalést tak ho od tama odnášel, ale nic mu nikdy neudělal.

 

Takže nevadilo když jsme křečka na pár hodin pustily na trávu a nechaly sním kocoura. Vždy jsme našly křečka v pořádku a po průzkumu venku mohly zase vrátit do klece. Náš Snížek si protrpěl i hodně nemocí a šrámů s bojů s jinými kocourky a chránění uzemí. Sousedi kousek od nás mají dvě kočičí slečny a ty si náš kocou hlídá ikdyž je kastrovaný.

 

Nejhorší však bylo když se nám jednou stratil na týden a já jsem ho zoufale hledala deno deně a nikde. Našla jsem jemu i podobnně kočka, ale stále to nebyl on. Babičce bývalo smutno. Ikdyž bývala s dědečkem. NAkonec jsme ho našly jen přes ulici v paneláčkách a zjistily, že ho srazilo auto.

 

Byli jsme vděčný, že se vůbec našel. Od té doby je kocourek opatrný na auta. A co dědeček umřel tak je to babičky nejbližší přítel a je sní furt pokud není zrovna venku. Vždy se na něj půjdu podívat a i ještě teďka někdy dostane nějaký ten pamlseček.

 

 

 

Přidáno: 48 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?