Pro mě jsi vším

16. února 2012

Tento příběh je smýšlený, ale inspirován skutečnými událostmi. Když jsem se narodila, bylo hrozné horko, kolem 35 stupňů, a měla jsem velký hlad a ještě větší žízeň. Nikde jsem neměl bratříčky ani sestřičky, jen opodál ležela maminka.

 

 

Nejevila o mne zájem, ani se nehýbala, lidé se mi vyhýbali a dávali mi maso, které jsem nemohl, protože jsem neměl zoubky. Ležel jsem tam takhle asi dva dny, už jsem ani nekvikala, neměla jsem sílu. A pak přišla ta paní. Vzala mě do tlapek, dala mi mléko a vodičku. Zotavila jsem se asi po dvou týdnech, kdy si mne odvezla do České republiky.

 

Pod dozorem pánů doktorů ze mě vzrostla krásná nečistokrevná ohařice. S páničkou jsme trávili moc času. Pár let na to a to mi bylo tak asi 5 let panička onemocněla a nezvládala mě. Chtěla jsem ji pomáhat, tak jsem běhala sama ven, ale ona myslela, že utíkám a dala mě pryč.

 

Né do útulku, ale k plotu mě přivázala a já se podruhé ocitla sama na světě. Když jsem myslela, že pro mne nikdo jde, takoví tři mladí kluci, nastal šok a neopakovatelný zážitek. Kluci mě začali bít, kopat, pálit mi tlapky i ocásek, čumák, píchají mě. Už mi chybělo spousta chlupů vypálených, ale nechtěl jsem jim ublížit.

 

Lidem se neublížuje, třeba jsem jen něco vyvedla. Když odešli, neměla jsem sílu se hýbat, měla jsem zlomenou tlapku a bolelo mě u srdíčka. Proč to dělají? Chtěla jsem mít kamarády. Ležela jsem tam asi týden, už jsem nohu necítila, když kolem prošel mladý pár. Zavyla jsem z plných plic, aby mě slyšeli, pak jsem upadla do bezvědomí.

 

Probudila jsem se v klíně jednoho pána. Počůrala jsem se strachy. Co když mě teď za to zmlátí?! Očima jsem našla kout a vběhla do něj, klepala se strachy. Pán mě nechal a přinesl mi piškot a pohladil mne. Trošku jsem se lekla, ale pak jsem jemu i paní byla neustále nablízku.

 

Část s klukamac co týrali pejska, je podle skutečné události. Pejsek nalezený na pláži z me vlastní zkušenosti. Vím, že všechny moje vymyšlené příběhy končí šťastně a skutečnost je někdy jiná. Ale já bych pak špatně spala. Vadí mi, jak někteří lidé se chovají k bezbraným tvářím. Neříkám, že někteří psi nejsou zlí, ale jaký pán, takový pes.

 

 

 

 

Přidáno: 50 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?