Proč je kočka moje nejoblíbenější zvíře

25. května 2012

Kočka je moje nejoblíbenější zvíře. Je to úžasný tvor, kterého bychom si měli vážit. Není na světe lepšího zvířete, než je kočka. Zde uvedu několik důvodů, proč je kočka moje nejoblíbenější zvíře:

 

 

KRÁSA
Kočky jsou krásné. Narozdíl od psů nemají takové vleikostní, tvarové a váhové rozdíly, takže jsou si všechny podobné. A několik detailů kočce na kráse neubere. Tento vznešený a elegantní tvor je co kus to unikát, úžasná umělecká díla.

POVAHA
Líbí se mi, jaké kočky jsou. Že nejsou tak oddané jako psi, že mají svoji hlavu, neposlouchají na slovo, jsou nezávislé. Také se mi líbí jejich tiché a elegantní chování, které jim dodává jejich kočičí půvab.

ČÁSTEJNĚ OVLIVNĚNO TÍM, ŽE...
Měli jsme kočky už nějakou dobu předtím, než jsem se narodila a tak jsem na kočky zvyklá už od malička. Pokaždé jsme měli minimálně dvě kočky, takže mezi kočkami já i moje sestra v podstatě vyrůstáme. Jsme na mě zvyklé už od malička a jelikož žádné jiné mazlíčky nemáme, je kočka přirozeně tím NEJ zvířetem na celém světě!

 

Ještě než tento článek zakončím, chtěla bych poznamenat, že kočka je úžasné zvíře, které je nutné chránit, protože jiného takovéhu druhu už na světě nenajdete. Tak si kočiček važte a naubližujte jim!

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?