Proč mít doma pejska?

28. ledna 2011

Pejsek i jakékoli zvíře vás miluje více než samo sebe,váš pejsek je všude s vámi,sdílí s vámi půlku vašeho života a je to něco jako vaše dítě,bratr,sestra a kamarád cestuje s vámi je s vámi u každé příležitosti kterou jste si zapamatovali jako tu nejlepší.

A zas mi se snažíme našem miláčkům vyhovět bereme je na výstavy kupujeme jim nejlepší a nejkvalitnější jídla i co mají rádi hlavně koupíme a milujeme je tak moc že když je na ně je někdo hrubí tak toho dotyčného nemáme rádi potom ani mi a bráníme si je jen jak to jde!!!Váš pejsek vás nikdy nepodrazí a ani vám nikdy neublíží pokud vás miluje jako vy jeho!!!Pejsek je člen rodiny a tak to i zůstává nadále !!!Když jste smutný tak váš pejsek vás rozveselí a hraje si s vámi pokud jste smutní tak pejsek je také smutný,ale i když přijdete domů tak vás jako první uvítá váš pejsek a tu největší pusinku neboli lízanec vám dá váš psí miláček!!!

 

Přidáno: 35 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?