Proč se nekamarádit s veverkami

18. listopadu 2010

Bydlíme kousek od lesa a v malém lesoparku. Je zde plno veverek, hodně černých a jen jedna zrzka. Pěkně oráchlá.

 

Černé veverky bydlí v okrasném kaštanu a vůbec se nikoho neptaly na povolení. Přitom ten kaštan je chráněný. Když jsme si jednou v jeho blízkosti udělali ohýnek , bylo z toho vyšetřování a plno komentářů. Ale jak by úředníci ze životního prostředí doručili veverkám výpověď z nájemního bydlení? Snad jen , kdyby uplatili tu zrzku pytlem ořechů.

 

Dášenka veverky přímo nesnášela. Když byla mladší,vždy se za nimi rozběhla a zahnala je na nejbližší strom, pod nímž dokázala vytrvale štěkat a čekat, zda ten malý černý spratek sleze.
S přibývajícím věkem zvolila taktiku ignorování. Veverky však tuto bojovou strategii nechápaly a pořád provokovaly.Tak se Dáška rozhodným krokem obrátila k veverce a vydala se k ní zahnat ji vlastním tělem.Nejlépe zalehnout. Veverka vždy vyskočila na strom a pískala na nás na obě. Posmívala se, mrcha jedna!

 

A tak, aby nebyla Dášenka frustrovaná, řekli jsme jí, že to vlastně ani nemohou být její kamarádky, protože mají blechy a vůbec.......nedosahují svým IQ ani k jejím malým tlapičkám! Včera se Lubovi zdál sen o Dášence. Šli spolu na procházku a potkali veverku.Dášenka tu malou černou potvoru minula a suše jí řekla : P.ˇ. ! a šla klidně dál. Jenom už Luba v tom snu neviděl, zda veverka zcepeněla vzteky!

 

Přidáno: 33 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?