Proč si pořídit labradora?

27. dubna 2015

Ještě když jsem byla malinká, asi tak do mých dvou let jsme měli maminčinýho staršího pejska, černého kokršpaněla Blackieho. Museli jsme ho dát pryč, protože začal být agresivní. Potom (v mých pěti letech) jsme doma měli jen necelý týden zaběhnutého pejska, bílo-hnědého křížence jezevčíka. Pojmenovali jsme ho Štístko.

V mých devíti letech nastal čas pořídit si dokonalého pejska. Sháněli jsme nějaké chudáčky po útulcích, ale žádný nebyl ten pravý. Tak jsme měsíc sháněli a nic. Už jsem myslela, že to vzdám když v tom jsem se dozvěděla, že labradorka mého táty má za necelý měsíc porodit. Tak jsme se dočkali za tři týdny! Šli jsme se podívat hned jak to bylo možné. Pod Sindynkou leželo osm krásných kuliček, jen jedno bylo bílé a ostatní černé. Pomaličku, ale přece jen jistě si to ke mně štrádovalo černé štěňátko. Byla to holčička! Několik dní jsem jí pravidelně navštěvovala, když v tom přišel ten den D! S sebou jsme vzali krabici a spoustu deček. Když jsem se dostavili na místo přišel ke mně táta a zeptal se: "Jsi si jistá, že chceš tohohle?" Ostatní mi říkali, že to nebylo moc hezké štěně, pro mě ale byla ta nejkrásnější na světě! Tak jsme si ji odvezli domů. Tak to byl příběh o mě a pejscích během mého života. Teď jsme došli k otázce: "Proč si pořídit labradora?"

Co jsme si domů přivezli Jesinku se můj život od počátku změnil. Venčení, dlouhé procházky, krmení a spousta těch starostí okolo. Když vyrůstala samozřejmě se muselo kupovat spoustu nových bot a oblečení. Puberta byla docela namáhavá, hlavně ten cvičák! Ale stálo to za to! Čím více rostla, tím více se jí otevíralo srdíčko. Když začala dospívat, tak začala být i klidnější. Naučila se spoustu nových věcí a ještě teď se učí. Umí kolem dvaceti pěti povelů. Má ráda všechna zvířata, od morčat přes papoušky až po kočky. Zvládne se přizpůsobit. Jednou překonala tří hodinovou cestu na Moravu za mým strýcem. Snad jediné co můžu nad labradorem vytknout, je jeho žravost. A s přibývajícím věkem fenky labradora tloustnou. Labradoři jsou úžasní psi, kteří se přizbůsobují, milují, úžasně vítají.. Nikdy bych labradora za nic nevyměnila, na tož Jesinku! Krásné je na nich také to, že si až do svého vysokého věku udržují hravost. Po celý život jsou milý, hodní, spolehlivý, a také krásní.

Labradora sto procentně doporučuji! Pokud domů přicházíte znudění, smutní či naštvaní! Je labrador ten pravý pes pro Vás! Vždy vycítí jakou máte náladu, je na to také velice citlivý. Jste smutní Vy? Je smutný i Váš labrador. Chcete se uprostřed noci mazlit? Labrador také! Je váš sport kolo? Nebo snad túry, běh, tanec nebo fotbal? Labrador se přizpůsobí! Pojedete na kole? Labrador poběží vedle Vás! Rádi se honíte za míčem? Labrador také! Pokud opravdu máte rádi fotbal je pro labradora i pro Vás ideální FLYBALL! Rádi se procházíte na dlouhé procházky, výlety? Doporučuji DOGTREKKING! Máte rádi tanec, hodí se jak pro Vás tak pro Vašeho labradora DOGDANCING!

LABRADOR JE PROSTĚ DOKONALÝ! MILUJE VŠECHNY KOLEM SEBE! I VÁS BUDE!

 

Uděleno: 110 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?