Proč Sisi a Lera?

12. ledna 2016

Ráda bych popsala náš společný příběh - jak jsem se rozhodovala pro psa a králíčka, jak jsem jim vymýšlela jména a jak jsem si vybrala právě je!

Pes byl jasná volba.Od malička jsem vyrůstala se psi. Ať už to byl kříženec nebo psí šampion byl to prostě člen rodiny. K srdci mi nejvíce přirost právě dlouhosrstý německý ovčák jako je Lerynka. Lera je jméno, které znám z vyprávění mého dědečka. Z vyprávění o feně německého ovčáka- Leryně. Byla to prý paní psová. Ovládala perfektně všechny možné i nemožné povely, byla hodná a velmi inteligentní. Věděla kdy musí poslechnout a kdy ne. Bohužel byla nemocná a vysokého věku se nedožila.... Toužila jsem mít takového psa. Nikdy jsem neměla ani nebudu mít stejného ale to nevadí. Jméno Lera tedy dostala moje současná fenečka. Jí samotnou jsem si nevybrala já, ale ona si vybrala mně! Když jsem se jentak jela podívat k chovateli na štěňátka ona se jako jediná odvážila si mně očuchat. Jméno neměla. Byla jsem rozhodnutá a za pár měsíců jsem si pro ní jela. Ano byla to má láska.

Zakrslého králíčka jsem si vybrala také náhodou a to až v Pardubicích. Chtěla jsem nějaké malé roztomilé zvířátko jako je morče, křeček, myška, potkánek nebo právě králíček. Králíček mně oslovil nejvíce, svou povahou i vzhledem a vlastnostmi. V chovatelské stanici zakrslích králíčků měli zrovna mláďátka a mně se nejvíce líbil Sisinky bráška Dantík. Dantíček byl černobílý. Jenže, Dantíka si už přede mnou zarezervovala jiná paní. Pak jsem uviděla Sisinku, tedy ona ještě neměla jméno, byl to králíček N32. Zamilovala jsem se do ní a za pár týdnů jsem si pro ní jela až do Pardubic. Jméno jsem měla už dávno promyšlené. Měla to být Kikinka ale její oči mně přesvětčily, že je to princezna, princezna Sisi.

Obě jsou kamarádky a já jsem spokojená.....

 

Uděleno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?