PROCHÁZKA

8. března 2011

Ahojky kamarádi chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh z procházky takže jednou jsme se s paničkou šly projít přešli jsme lávku a když jsme chtěli zatočit panička uviděla svou rivalku se s vím dobrmanem.

Panička řekla ach jo! A prošla kolem ní a v tu chvíli se do mě ten dobrman pustil!! Jak se panička lekla tak pustila moje vodítko a já upalovala domů! :-D Panička to samozřejmě něvěděla kam utíkám a tak z brekem utíkala za mnou i se svou rivalkou. Ta si psa po chvíli odchitla ale po mě nebilo ani vidu ani slechu paničce pobíhal mráz po zádech jak se omě bála !! Hledali mě po celé vesnici až po pár hodinách moji paničku uslyšel soused a zavolal na ni koho hledáte a ona odpověděla mého psa Pegynku a on řekl asi před hodinou přiběhla domů máji vaše babička a mě se radostí ulevilo! :-D Protože ona u té babičky vážně byla! Přivítali jsme se a šly zpět domů doma jsem o tom samozřejmě nic nřekla RADŠI !! A to je konec doufám že to bylo aspon trochu zajímavé. :-)

 

Přidáno 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?