Procházka

6. září 2013

Ze začátku jsem nevěděla co se děje myslela jsem si,že půjdeme jen na procházku jako každý den,ale najednou jsem viděla jak panička otevírá auto a dává mi povel Hop.

Ihned jsem poslechla skočila na sedačku a čekala co se bude dít.Po dlouhých 2hodinách a několika zastávkách jsme konečně dorazili na místo určené.Když panička zastavila a vystoupila z auta ihned šla ke mě aby mě mohla pustit v tom já rychle vyběhla na zahradu a po chvilce spatřila Aronka.

Byla jsem moc šťastná začali sme na sebe skákat a hrát si Aronek mě nepustil z očí ani na chvilku tak se paničky nakonec rozhodli,že nás vezmnou na dlouhou procházku.Po chvilce jsme potkali dalšího kamaráda Buráska a tak jsme se vydali směrem do lesa.

Potom jsme šli přes pole až jsme došli na jedno koupaliště panička si ze začátku myslela,že já do vody nepůjdu,ale opak je pravdou já tam skočila jako první Aronek ten se jen napil a Burásek osvěžil pouze pacinky:))

Kdyby mě panička nevytáhla tak bych plavala ještě teď :) bylo to moc super já vodu mám strašně ráda,ale nejlepší potom bylo jak sme se vraceli tak sme šli opět lesíkem a hledali jsme s paničkama houby.

Našli jsme skoro celou igelitku pravých hříbků,modráků a klouzků pak jsme šli jen už cestičkou domů.Když jsme dorazili vypila jsem celou misku vody najedla se granulek a pak jen už ležela.

Odteď až pojedeme zase do Plzně tak už vím co mě bude čekat a budu se těšit ještě víc.

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?