Procházka - Díl čtvrtý

7. dubna 2012

Milí čtenáři. A je tu už čtvrtý díl Procházky! Už jsem se nemohla dočkat, až vám zase napíšu. Belinka ležela spokojeně na své lavici. V ten okamžik mě něco napadlo! Vzala jsem misku, co mají kočky a já na ni stoupla a pak jsem slyšela Belinku jak honem spěchá kouknout se, co se děje.

 

 

Jakmile viděla, že mám mističku pod nohama, tak vystartovala. Začala štěkat. Pak na misku hrabala packou, abych jí mističku hodila. Tak jsem taky udělala. To se opakovalo asi třikrát a já byla utahaná. A tak jsem našla místo, kam mohou jen kočky, tam jsem dala tu misku.

 

Byl pokoj. To však nebylo vše. S Belinkou jsem si sedla na vozík, abych si odpočinula. Až jsem si odpočinula, tak jsem Belince vzala míček a hodila jí ho hodně daleko (no tedy jen jsem se snažila). Tak potom jsem se za Belinkou honila. Pak se Belinka zastavila a já se s ní o balonek přetahovala. No, tak boužel dnes by to mělo být vše, přátelé!
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?