Procházka k řece Lučině

6. října 2010

Na Lučinu jsem šla s Jančou a její pinčí gardou,Lordem a Blackem.

 

Vyšly jsme kolem 4.hodiny odpoledne. Už nebyl takyvý hic jako poledne,za což jsem byla ráda. Se Saly co byla ten den již 2. procházka,byla jsem pro ni už ve 2 hodiny odpoledne a už v tu dobu jsem ji dosti unavila,hlavně skákáním a slalomováním(home agility) ...takže v tom horku měla toho dosti. :) ..no a potom jsem se pro ni stavila s tím,že skokneme ještě na 2 hodiny ven...na Lučinu :)

 

U řeky jsme se zdržely neuvěřitelnou hodinu a půl. pořád jsme fotily,fotily a já navíc chtěla Saly schladit ve vodě. Unavené a schlíplé Saly se do vody vůbec nechtělo,namočila si sama jenom packy,potom jsem ju prostě čapka a dala do hluboké vody...vděčná mi za to nebyla,ale tak přece se cestou neuvaří. :D ...měla jsem být v 6 hod. doma,protože k nám měla přijet teta. Proto jsme urychleně prošly částí Lučiny,kde jsme se zastavily na kapku focení ...

 

...no a spěchaly jsme domů. oma před stromovkou mi mamka volala,že teta volala,že nakpnec nepřijede...já kapec naštvaná,protože jsme mohly se ještě krásně projít,ve foťáku jsem měla ještě plno místa a baterky taktéž byly...no tak jsme ještě si "zaagilitit" tam,kde jsem byla ten den se Saly...přistavila jsem 2 skočky,protože 1 skočka a slalom tam již byl.

 

Přidáno: 25 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?