Procházka se smečkou borderek

14. března 2011

Dne 15.2.2011 jsme se s paničkou zůčastnili takového menčího srazu borderek. Jedna holčina jménem Kamča rozeslala vzkazíky svým kamarádům, kteří vlastní border kolie, jestli by se nechtěli sejít a zacvičit si se svými psy. Svou účast potvrdilo dostatečné množství páníčků a tak se sraz, který dostal své jméno Procházka po Novém Hradci, mohl uskutečnit.

V úterý 15.2. za mnou ráno panička přišla a řekla mi, že dnes po obědě pojedeme na výlet za pejskama. Vrtěla jsem ocáskem i když jsem nevěděla co přesně mě čeká, ale panička vypadala šťastně, tak jsem byla šťastná i já. Dostala jsem tedy snídani a šli jsme ještě procvičovat poslušnost a různé triky, prý aby nebyla ostuda, a abych si to zopakovala... Odpoledne v jednu hodinu se vyjelo směr Hradec Králové, tam už na nás na autobusovém terminále čekala borderka Ebí se svou paničkou Luckou a mohlo se vyrazit směr Nový Hradec. Panička vybrala, že se pojede MHD číslo 24. Nikdy jsem tímto podivným strojem nejela, a tak jsem se trošku bála, ale když nastoupili všichni, naskočila jsem i já, aby mě nikam neujeli.
Dojeli jsme na konečnou zastávku Nový Hradec a odtamtud se šlo na vélikou louku, kde už na nás všichni páníčci i pejsci čekali. Běžely jsme se s Ebí přivítat se všemi pejsky a já stihla spočítat, že se nás tu sešlo krásných osm border kolií a jeden rhodéský ridgeback. Byla to paráda vidět tolik pejsků pohromadě. Když jsme se všichni dostatečně přivítaly, vytáhli některé paničky frisbee a zkusilo se, jak který pejsek umí chytat. Například já frisbee chytat zatím neumím. Já si počkám až spadne na zem a pak ho své paničce donesu až k nohám, ale určitě se ho časem také naučím chytat ve vzduchu... Po řádném uhonění pejsků vyrazila celá naše smečka do lesa na dvouhodinovou procházku. V lese jsem se s ostatními pejsky honila a dělali jsme spolu samé psí kusy. Také zde vznikla spousta krásných fotografií, ze kterých mají všichni účastníci srazu radost... Po dokončení lesní procházky jsme vylezly na další louku a odtud se pomalu směřovalo k autobusové zastávce. Na louce se s námi začali loučit první páníčci s pejsky a odcházely k domovu. Zbyli jsme čtyři, kteří jeli autobusem MHD a i čtyři jsme budili mezi lidmi velkou pozornost. Nebylo snad jediného človíčka, který by se na nás v autobuse neohlédl. Dojeli jsme na terminál, rozloučili jsme se a každá dvojice si šla svou cestou. Já se svou paničkou čekala asi deset minut na autobus v půl osmé, který nás měl odvést k domovu. Když autobus přijel na zastávku, tak jsem poslušně nalezla dovnitř, za mnou panička a usadili jsme se na místě. Já byla ták unavená, že jsem usnula už v autobuse. Dojelo se domů, už byla docela tma, utíkala jsem do boudy a smlsla svou večeři, pomazlila jsem se s paničkou a šla spinkat...
Procházka byla vydařená a my doufáme, že se bude ještě opakovat :)

 

Přidáno 70 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?