PROFIL PÉČE O TĚLESNOU VÁHU KOČKY

11. dubna 2012

Některé kočky jsou k tloustnutí náchylnější. Nadměrné ukládání tuku zvyšuje riziko vzniku chronických onemocnění, například únavového syndromu, cukrovky, kardiovaskulárních potíží a problémů s páteří a klouby. Pokud kočce poskytnete redukční krmivo, můžete všem těmto problémům předejít.

 

 

Purina ONE

 

PROČ KOČKY OBVYKLE PŘIBEROU NA VÁZE?

Podívejme se na faktory, které přispívají ke vzniku nadváhy a obezity.

 

Energetická nerovnováha u koček

Kdy je kočka otylá

 

Jak jsme viděli, některé kočky jsou k tloustnutí náchylnější, a proto potřebují speciální výživu. Dosažení ideální tělesné kondice vede k lepší kvalitě života.

 

PURINA ONE LIGHT

CHUTNÉ KRMIVO A PÉČE O IDEÁLNÍ VÁHU A ZÁŘÍCÍ ZDRAVÍ

Jak vám Purina ONE Light pomůže udržet ideální váhu vaší kočky a zároveň jí poskytne stejný požitek?

 

Regulace váhy kočkyREGULACE VÁHY

Krmivo Purina ONE Light obsahuje o 33 % méně tuků, což znamená o 18 % nižší příjem kalorií. Tímto krmivem zajistíte štíhlou a zdravou kondici kočky. Zdrojem více než 40 % kalorií obsažených v krmivu Purina ONE Light jsou proteiny, což vaší kočce pomůže udržet ideální kondici a snížit zátěž kloubů.

 

 

Příjem potravy kočkySTEJNÝ PŘÍJEM POTRAVY A STEJNÝ POŽITEK

Krmivo Purina ONE Light kočce nabízí i při 18% snížení příjmu kalorií stejný požitek, zachování chuti k jídlu a udržení štíhlé tělesné kondice. Když bude vaše kočka dostávat stejné množství krmiva, bude mít z konzumace stejný požitek, zůstane aktivní a čilá. Zároveň zhubne, aniž by přišla o potěšení ze své obvyklé dávky krmiva.

 

 

 

Složení krmiva pro kočkySKVĚLÁ CHUŤ A SLOŽENÍ

Krmivo Purina ONE Light obsahuje chutné ingredience, např. lahodné kuřecí maso, které kočky milují a většinou dobře přijímají. Toto složení podporuje štíhlou a zdravou tělesnou kondici bez nutnosti omezit požitek z plné dávky krmiva.

 

 

 

 

 

Purina One Light

Odborníci na krmivo Purina pečlivě sestavili složení Light s klíčovými ingrediencemi, které vám pomůže zajistit ideální váhu vaší kočky při zachování jejího požitku. Krmivo Purina ONE Light také přispívá k podpoře jejího imunitního systému dnes i do budoucna.

 

Krmivo Purina ONE Light vám pomáhá uspokojit krmné potřeby vaší kočky a zároveň zohledňuje její výživu i její imunitní sytém. To je možné díky složení Actilea®,  které obsahuje klíčové funkční ingredience jako jsou kvasnice, prebiotika a antioxidanty.

 

 

 

 

 

Pozn. redakce: Tento článek obsahuje reklamní sdělení.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?