První a druhé seznámení Brity & Arpíka

19. dubna 2011

Jednou jsem slyšela paničku, jak po telefonu cosi domlouvala. "Ano... Ano, ve dvě... A Arpíka vezmi s sebou" řekla. Chvíli jsem nechápavě koukala, ale pak mi došlo, že přijede její kámoška i se svým pejskem.

 

Když Elviky kamarádka Lotty (profil tady : https://www.hellosandy.cz/profily/detail/93154/)
vystoupila z auta i se svým pejskem Arpíkem, bylo mi jasné, že se spřátelíme. Arpík byla krásná, tehdy asi 4 měsíční "bocka" a měla se k světu. OKamžitě na mě vyběhla, až jsem koulela očima a trochu se bála, ale když mi dovolili, že to nevycválané štěně můžu uzemnit, hned jak na mě Arpík skočil jsem se otočila a naštvaně zavrčela. To už si ale Elvika brala vodítko, že i s Lotty a Arpíkem půjdem na prochajdu. Okamžitě jsme vyšli a Arpík začal blbnout. Táhl, až se skoro dusil, ale Lotty se bála ho pustit, aby v neznámém prostředí neutekl. Jednou, když Lotty táhl za sebou dokonce vběhl pod auto, ale stihlo zabrzdit. Nechápavě jsem vrtěla hlavou a seděla paničce u nohy, aby viděla, jak dokážu býthodná já. Taky že mě pochválila a dávala Arpíkovi názorný příklad, říkala : "Hele, Arpíku, jak Brituška sedí u nohy, a ty tady děláš takové blbosti! Že tě to baví, zkus taky poslouchat!" Arpík naklonil hlavu na stranu a dělal blbosti dál. To už jsme ale mířili domů, abychom se mohli vylítat na zahradě, kde Lotty bez obav Arpíka pustila. Arpík se mnou blbnul, ale pak si ho panička půjčila, aby ho naučila nějaké povely a já si na chvíli lehla. I když - znáte bocky. Elvice se vytrhl a šel se mnou znovu blbnnout. Když si pro něj asi po hodině přijeli majitelé a Lotty odjížděla, konečně jsem si oddechla, i když na Elvice bylo vidět, že by je ještě doma nějakou dobu chtěla...Jako bych to nevěděla. Asi o 4 měsíce později přijela Lotty znovu, již s osmiměsíčním Arpíkem. Procházka proběhla stejně, s menší změnou. Arpík se nakonec vytrhl, takže chvíli lítal, ale pak se zastavil u jednoho psa, takže ho Lotty mohla pohodlně odchytit. Pak šly majitelky znovu na zahrádku a my jsme tam taky jen tak lítali. A Arpík... Skočil mi na záda, a asi tušíte, co se v tu chvíli tomu puberťákovi honilo hlavou. Jsem naštěstí vykastrovaná, ale i tak jsem se ohnala s hlasitým zavrčením po tom mladém troubovi. Když mi skočil na záda znovu, zjistila jsem, že ani jedna z paniček se nedívá, tak jsem se neohnala. Když mě asi po minutě Elvika seřvala a Lotty seřvala Arpíka, tak jsem se "probudila" a instinktivně se po Arpíkovi ohnala. Ale jinak to bylo zábavné odpoledne. I mě bylo tentokrát líto, že Arpík odjíždí. A Elvice určitě taky. Těším se, až Arpík zase přijede, to bude určitě zase starší a moudřejší. Pozdravujte své pejsky, pac a pusu : Brita.

 

Přidáno: 68 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?