První dny doma

26. března 2012

Ahoj, jmenuji se Dasty a chci Vám povyprávět svoje první dny s rodinou. Narodil jsem se 29. dubna 2011 a jsem napůl jezevčík a podle páníčků napůl Welsh Corgi Cardigan. Jednoho dne jsem se ocitl já a moji tři bráškové v útulku.

 

 

Když se o nás dozvěděli moji nynější páníčkové, byli jsem už jen dva. Nejdřív si nás jen prohlédli a museli čekat, až nás naočkují a o 3 hodiny později si vybrali mě. První den doma jsem zkoumal, kde budu bydlet, ale jinak jsem celý den prospal.

 

Asi dva měsíce jsem bydlel v kuchyni, kde mi páníčci dali pelíšek s ohrádkou, protože jsem byl ještě hodně malý, podle útulku mi bylo 6 týdnů. O pár dní později k nám přišel veterinář a řekl páníčkům, že jsem teprve 4 týdenní štěňátko. Dlouho jsem bydlel v kuchyni, ale už jsem mohl chodit na zahrádku, kde jsem všechny kouty prozkoumával každý den.

 

Celé slunečné léto jsem strávil s paničkami pod altánkem na zahradě a už jsem chodil i ven na ulici. Později mi páníčci postavili na zahradě velkou ohradu s větší a útulnou boudou, kam jsem se nastěhoval.

 

První dny mi bylo smutno, tak jsem celý dny prokňučel, ale už jsem si zvykl a alespoň zde mám víc soukromý. Až potom, co jsem vyrostl, jsme začali chodit na velké túry a můžu říct, že jsou dodnes moje oblíbené. Ale to do tohoto příběhu nepatří, tak o tom až příště.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?