První dogdaningový závod aneb stříbrný pohárek

31. října 2011

Už dlouho jsem si říkala, že bych se s Timem mohla vypravit na nějakou dogdancingovou akci. Na zkoušky jsme se bohužel nedostali, buď nebyl čas nebo byly moc daleko, a tak když se naskytla možnost závodů, tak jsem neváhala ani minutku.

 

 

Hned jsem poslala přihlášku a startovné a pak až mi došlo, že vlastně nemám ani sestavu, ani nevím, co za kostým a za hudbu. Mávla jsem nad tím rukou, s tím, že času dost. Jenže já mám času dost pořád a tak to taky dopadlo. Sestavu jsem sice s kamarádkou vymyslela týden před závody, ale odložila ji s tím, že se ji někdy naučím.

 

Za kostým jsem si vybrala krávu, kterou jsem měla na posledním zvonění a maškarním plese. Vyvolenou písničkou byl Hlídač krav. No a já byla ta kráva a Tim se stal hlídačem. Sestava měla tvořit nějaký příběh, který rozhodně netvořila. Škoda no. Měla jsem mít i rekvizitu, malou kravičku, kterou by Timík obíhal, ale bohužel na ni nedošlo.

 

Závody se konaly v hale, říkala jsem si, že pro začátek je to lepší, že Timíka nebude nic moc rozptylovat, ale nějak jsem se zmýlila. Vyhlédl si tam fenku, co asi začala hárat. Prostě se vždycky něco najde. Při tréninku před závody na place se Tim choval jako blázen. Štěkal na mě, lítal, skákal 2 metry vysoko, ale i přes to makal, tak jsem to raděj utnula.

 

Plac si okoukl, tak jsem doufala, že neuteče. Nastupovali jsme jako šestnáctý tým v pořadí. Timík se snažil, cvičil hezky, ale pořád pokukoval po oné fence. Pořád jsem ho hlídala, aby nechtěl utéct. Jelikož opuštění taneční plochy znamená diskvalifikaci.

 

Neutekl! Jen já jsem v sestavě zapomněla pár cviků a na konci jsem se divila, že to je tak krátké. Ale něco jsme ještě zaimprovizovali a bylo. Tento náš výkon nás vynesl na "bednu" a doma máme krásný stříbrný pohárek. Jupí. Doufám, že ještě nějaký ten pohárek přibude.

 

Měli jsme tu možnost se zeptat rozhodčí, proč a za co udělila jaké body, tak by byla škoda to nevyužít. Nám vytkla snad jen Timíkovu nesoustředěnost, pochválila kostým, hudbu a Timíkovy skoky. Poradila, co zařadit navíc do sestavy. A nejvíc mě dostala, když mi řekla, že tam měla být rekvizita a byli jsme vítězové.

 

No takže chybami se člověk učí a já se příště budu víc snažit. Ale myslím, že sestava, kterou jsem se naučila ráno ve vlaku, nebyla až tak špatná. A příště vyrobím i tu krávu.

 

 

 

Přidáno: 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?