První dovolená s Ádou

30. ledna 2011

Na první dovolenou s naším pejskem Ádou jsme vyrazili o velkých prázdninách do Turnova. Je to krásné město v Českém ráji obklopené skalami. Před odjezdem jsme vybavili Adámka potřebným vybavením (láhev na vodu, misky, jídlo, pamlsky, hračky, svetry a hlavně pro bezpečnost pásy do auta). Nakonec jsme mu koupili novou tašku v domění, že až nebude moct, krásně se ponese.

Měli jsme naplánované výlety ve skalách. Cestou do Turnova jsme dělali zastávky, aby se Áda protáhl a pořádně proběhl. Když jsme dorazili na místo a ubytovali se, vyrazili jsme na obhlídku města. Moc se nám tam líbilo a Áda se svou mladostí vesele poskakoval po krýsných, nových, dlážděných cestách. Celý týden jsme pochodovali a náš rošťák s námi.

Cestou jsme potkávali další pejsky. Áda je hodně družný a tak se se všemi kamarádil. Také fungoval jako náš předvoj. Vždy musel být první a někdy už jsme ho museli krotit. Narozdíl od Adšpachu se po těchto skalách chodí po vrškách a tak nám byl nabýdnut neuvěřitelný výhled po okolí. Prošli jsme i několik skalních hradů a Áda vše absolvoval s námi. Jen na rozhlednách měl trochu strach a tak mu posloužila jeho taška. Celé tůry chodil po svých a energie mu vůbec neubývala. Jelikož hrajeme celosvětovou hru Geocaching, tak jsme se podívali na místa, kam jen tak někdo nechodí a kde se Ádovi také moc líbilo. Někdy se i vychloubáme, že nepotřebujem GPSku :D. Dokonce má i na svých kšírkách znak Geochachingu a tak nás každý ,,kačer´´ pozná. Na tento skvělý týden Adámek nikdy nezapomene.

Té srandy co jsme si s ním užili a on s námi! Už se těšíme na další dovolenou na kterou pojedeme za pár dní do Deštné v Orlických horách. Jen škoda že nestihneme Šediváčkův long. Dokonce jsme si dělali legraci, že pořídíme Ádovi běžky. Kdo ví jak to dopadne ale to napíši možná v dalším příběhu.

 

Přidáno 60 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?