První koupání s Diegem

11. dubna 2013

Bylo léto. Teploměr šplhal přibližně k 35 stupňům. Proto jsme se rozhodly s kamarádkou, že půjdeme plavit koně. V té době měla moje kobyla 3 měsíční hříbě, které ještě nikdy ve vodě nebylo, tak jsme si řekly, že zkusíme, jak to zvládne.

 

 

Když jsme dorazily k rybníku, šla jsem jako obvykle s mou kobylou do vody jako první. Hned za mnou vlezla do vody i kamarádka s její oblíbenou klisnou Ginger. Po půl hodině přemlouvání Diega, že je voda dobrá a že bahno, které je v rybníku mu udělá dobře na kopýtka jsem to vzdala a odplavala s Daisy trošku dál od břehu. Jakmile to Diego spatřil, začal zoufale na Daisy řehtat, ať se mu okamžitě vrátí zpátky.

 

Po chvilce jeho usilovného řehtání jsem se vrátila s Daisy zpět ke kraji, kde byl Diego. Když Diego uviděl Daisy, zapomněl na to, že bahno na okraji rybníku je kluzké a když udělal dva kroky dopředu, spadl do vody. Takovou bombu, kterou udělal jsem ještě v životě neviděla. Byl mokrý od hlavy k patě. Od té doby do vody nevlezl ani jednou!

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?