První rok mého života

16. července 2012

Bylo 1.6.2011 22:33 a to jsem vykoukla na svět já v 00:45 můj první bráška a v 1:18 můj druhý bráška! Panička (před tím to ještě moje panička nebyla) toužila po pejskovi. Když jí ho rodiče dovolili, tak panka nelenila a hledala, hledala a hledala...

 

 

Ale už byla bezradná, protože když našla hafinku, která by mohla vypadat hezky, nemít předkus, apod., byla na druhém konci ČR. Proto už nechala k počítači zasednout rodiče a ti hned našli nás. Ihned zavolali a zjistili, že ještě nejsme ani jeden prodaní. Ještě ten den, bylo 4.7.2011, se na mne jeli páníci podívat. To jsem ještě nevěděla, že budou moji páníci.

 

A psalo se 18.7.2011, můj osudný den, týden, měsíc a rok. Moji páníci si povídali tenkrát ještě s mýma páníkama a pak mě dali do nové psí cestovní tašky a jeli jsme domů z Uherského Hradiště asi hodinu. Doma jsem měla přichystaný pelíšek, hračky, misky, plenky, granulky, zkrátka vše.

 

Začali mi říkat Enny, babička a děda od paničky si vzali brášku a tomu začali říkat Eddy a mého posledního brášku si vzali známí, teď už od expáníku, a tomu začali říkat Maxík. Takže už za dva dny to bude rok, co jsem u svých milovaných páničků a nevyměnila bych je už v životě za žádné jiné!!!

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?