První seznámení Gina a Brity

5. dubna 2011

Když jsem byla malé štěně, páníčci si mě odvezli domů. Po očkování a první procházce ven jsem znala naši vesnici o něco víc a taky jsem poznala nějaká jiná štěňátka. To jsem ale nevěděla, že k nám již brzy přijede Gino.

 

A pak nastala chvíle, kdy dorazil. Když vystoupil z auta, utíkala jsem se schovat ke své paničce. Z auta vystoupil, v celé své kráse, německý ovčák. Prý Gino. Okamžitěse na mě běžel podívat a já se ho moc polekala. Lehla jsem si na záda a odhalila bříško. Později mi došlo, že sestra Elviky je Ginova panička, a tak, když mi něco chtěl Gino udělat, jsem běžela za ní. Pravda, sama jsem Gina pokoušela. Když ode mě odešel, vyběhla jsem na něj s odvážným štěkotem (Kvikotem?), ale když se otočil, utíkala jsem zase za jeho paničkou. Ta Gina uzemnila a otočila se na mě, že mě něco naučí. Snažila se mě naučit "K noze!", ale menší problém je, že jsem neuměla ani zůstaň. Pak jí došlo, že se chci seznámit s Ginem, tak jsem za ním běžela. A opravdu, po několika minutách jsme se spřátelili.Dnes, když je Ginovi asi 7 let a mně téměř 5 let jsme nejlepší přátelé už asi 4 roky. I když.... Jestli jsme nejlepší přátelé, to nemohu posoudit. Elvika mi kolikrát místo Brito říká "Ty jedna nevěrnice a se smíchem počítá, kolik pejsků považuji jako své "kluky". A Gino je moc krásný pes, to musím uznat. Pčíště napíšu zase něco jiného, ale zatím ahoj. Vaše Brita

 

Přidáno: 40 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?