První strach

3. prosince 2012

Když jsme si brali naší malinkou Nelinku jako štěňátko, tak její hlavní zájem bylo papání a hlavně spánek. Není divu, bylo to ještě malé miminko, ale i to se časem změní a ona nebyla výjimkou. Jak to tak bývá, tak začala růst a její zvědavost byla nesmírná.

 

 

Zkrátka vše prohledávala a vždy ji prozradil její čumáček, který svítil už na dálku. Co nás ale zaráželo bylo to, že byla jak z té pohádky NEBOJSA. Ničeho se nebála a po všem šla tzv. po hlavě. Měla můj obdiv. Někdy jsme ze srandy v rodině říkali, že se měla jmenovat Xena. A i když jsme si mysleli, že se asi nebude nikdy ničeho bát, tak jsme se mýlili. Jednoho dne se vše prolomilo.

 

Byl to den jako každý jiný. Byl podzimní večer a s Nelinkou jsem musela jít na očkování. Ona se nebála, jak jinak, už na jedné injekci byla a tak aspoň i já nebyla za ní ve stresu. Když jsme vešly do čekárny, tak Nelinka se vítala s ostatníma pejskama a měla radost. Byla ale i dotěrná, což některé starší pejsky dost štvalo.

 

O chvilku později na nás konečně přišla řada. Vešla jsem s mou fenečkou do vyšetřovny. Pan veterinář nás už vítala Nelinka taky. Je to prostě přátelský tvor. Ta přátelskost a vlídnost z ní ale náhle opadla, když uviděla jak veterinář natahuje roztok do injekce. Vytřeštila očíčka a začala se schovávat, došlo i na šplhání mého těla. Chtěla prostě utéci. Mě to velmi zarazilo a začala jsem jí uklidňovat.

 

Pan veterinář to vše urychlil a píchnul ji rychle. Ona se pak uklidnila a zase byla vlídná a přátelská, ale na jejích očích bylo vidět, že už by jsme mohly jít pryč. Já její přání splnila. Rozloučila jsem se s panem veterinářem a šly jsme pryč. To byl mé Nelušky první strach, který mě opravdu zaskočil. Trvalo jí dlouho než se tak projevila. Z toho vyplívá, že neexistuje nikdo, kdo by se ničeho nebál.

 

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?