První trénink pod trenérem

17. února 2018

Už dlouho mám vlastního koně, přesněji 4 roky, ale nikdy jsem pod trenérem nejezdila.

Už dlouho mám vlastního koně, přesněji 4 roky, ale nikdy jsem pod trenérem nejezdila . Až před pár týdny jsem si řekla, že pokud se chci ve světě koní nějak prosadit, musím mít trenéra. Zajela jsem do Uherčic a tam jsem si domluvila na pátek trénink. Byla jsem z toho hodně nervózní a dost jsem se bála. Pátek se rychle blížil, dny utíkaly a já se nemohla zbavit toho hrozného tíživého pocitu uvnitř mě. Ještě dvakrát jsem se vyspala a probudily mě paprsky ranního, pátečního slunce. Hned po škole jsem sedla na autobus a jela do stáje. Když jsem do Uherčic dorazila, měla jsem ještě hodinku čas, a tak jsem se jen tak procházela po městě. Odbyla šestá hodina a já se vydala ke stájím. Když jsem prošla vchodovými dveřmi, nervozita ze mě uplně spadla.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Přidělili mi koníka jménem Smileys a já si hned zamilovala. Byl to takový lehce stavěný šibal, který každou chvíli hledal něco co by mohl rozkousat. Trénink probíhal skvěle, trenér mě pochválil že jezdím moc pěkně a že se těší na příští setkání. Těším se samozřejmě i já, přesněji se už nemůžu dočkat.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?