První Vánoce

5. února 2015

Nejdřív chci každého kdo toto čte požádat aby se jako ridič nechoval bezohledně a i v noci dával pozor na silnici!Jako malá holčička jsem vždy chtěla kočičku ale kvuli silným alergiím mé mamky a bydlení v paneláku v Praze to prostě nevyšlo,když jsme se přestěhovali do menšího města do domku se zahradou konečně jsem mohla dostat toho vysněného partáka který mě nikdy neopustí a bude opětovat stejnou lásku jako já.

Míca byla ta nejůžasnější bytost na světě,tak krásná a bezchybná.Jenže každá pohádka bohužel jednou končí a někdy ne tak štastně.... 1.12.2014 byl normální den jako každý jiný až na to že změnil celý můj život.V 19:00 jel bratr pro mladší sestru na kroužek ale místo toho aby se vrátil přišel pro mámu která mi přiběhla říct at jdu ven že Micka leží mrtvá na chodníku,nevěrila jsem a hádám že v šoku jsem seděla dál na gauči než jsem si po pár vteřinách uvědomila že je konec.Kočičku jsem si odnesla do dílny (kvůli sestrám) a hodně dlouho prostě stála nad ní a hladila jí a nevěděla co bude dál.Druhý den jsem zlomila lopatu,sepsala dopis na rozloučenou a na památku jsem vyměnila obojek za můj řetízek aby jsme každá měla něco té druhé.S mamkou jsem zůstala doma a šla 2.1. vyzvednout sestru ze školy,no a tady je ten moment kdy jeden příběh končí a druhý začíná a před školními dveřmi jsem se poprvé setkala s mou budoucí láskou Theou.Malým,pohublým a kulhajícím,16-ti týdením kotátkem které mi změnilo život,hned jsem musela koupat,odblešovat,brát na veterinu a neustále o ni pečovat,krmit a odčervovat.Thee je cca 5-6 měsíců a i když jsem půl Vánoc probrečela,druhou jsem strávila s mou malou Theou a Mickou stále v srdci.Nebudte bezohlední,jinak byste mohli někomu zničit život!

 

Přidáno: 80 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?