První zimní procházka Sisinky

11. prosince 2010

Jednou jsme se rozhodli, že půjdeme se Sisinkou ven.

 

Sisinky to měla být první procházka, a k tomu zimní.Zajímalo nás jak Sisinka bude reagovat, a jestli se ji bude snížek líbit.Sisinka byla, už zvyklá na postroj tedy celkem.Když jsme na ni dávali postrojek tak se vůbec nebála naopak si s ním začla hrát.No, a když, už jsme byli u dveří tak začla mnoukat, a začla být vystrašená.Klekla jsem si k ní, a na chvíli ji uklidnila.Když, už jsme byli ve snížku tak jsem ji položila.Byla na jednom místě, a všechno očmuchávala klekla jsem si k ní.Ale k mému údivu se za chvíli zpamatovala.Pak začla běhat po snížku, a i skákat.

 

Když někdy šel okolo pejsek tak se na chvíli zastavila, a když pajsek nebyl v dosahu tak pokračovala v běhu.Taky párkrát uviděla ptáčka vždycky se za ním rozběhla ale nikdy ho nechytla.Někdy i vyšplhala na strom a pak zase dolů.Sice na postroju moc neposlouchala, ale byla venku ráda.Když jsme už museli domů, protože se ochladilo, vlítla do bytu, a hned na balkon, a pozorovala sníh.A od té doby chodíme se Sisinkou docela často ven, ale nejlepší je když jsou venku všichni tři to je pak skotačin.

 

Přidáno 20 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?