Psí a morčetí příhody4

21. ledna 2011

Ahoj kamarádi.Dnes vám povím jak mi čistily klec,myslíte si že je to pro paničky lechké ale to si jen myslíte!!!Tak tedy začněme,byl krásný slunečný den a byl čas vyčistit mi klec.Byl jsem netrpělivý protože jsem často vstával brzo a tak jsem musel čekat až se paničci vzbudí.

Nečekal jsem dlouho a jedna z paniček (co byla zrovna na řadě,ty moje paničky se totiž střídají)a doplnila mi vodu a seno.Až posnídala celá rodina tak se šlo do toho,panička mě dala do přenosky a vzala velký,ale opravdu velký sáček.

Odklidila horní část klece a potom začala,vzala lopatku a po kousíčkách nabírala staré piliny a válečky,které dávala do toho velkého ale ve....no to vám nemusím říkat.Sice pár válečků spadlo ale vše se buď vysálo nebo pozbíralo.

Konečně vykřikla jedna z paniček (já mám totiž dvě paničky)je tu moje oblíbená část!Válečky a piliny!Druhá panička vzala velký ale ve....zase!
Nemůžu stím přestat,no tak vzaly velký pytel ve kterém byly samé válečky.

Nasypali jich pár do dolní části klece a bylo hotovo jenom se to rozmíchalo a úplné vyčerpané paničky si lehli.Jenom co jem slyšel bylo jen oddechnutí od paniček.Ach,jsem taky oddychl když jsem byl v kleci.Ale ale počkat já jsem vám ještě neřekl že v části kdy se pozbírají ty válečky co spadly tak že se ta klec musí ještě opláchnout ve vaně.

Ještě že jsem si na to vzpoměl jinak by jste to pochopili tak jak jsem vám to řekl,no tak já už musím na večeři kamarádi

Tak Ahoooj,váš Mauglí

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?