Psí horoskop na prázdninový měsíc červenec

1. července 2013

Pokud máte doma pejska ve znamení Kozoroha, občas to bude vypadat, že pánem je doma on. Ale proč ne. Zaslouží si trochu té pozornosti, a pokud s tím chcete cokoliv udělat, je potřeba vyvinout notnou dávku diplomacie. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červenec 2013.

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

U pejska narozeného ve znamení Berana se připravte na to, že vás rozhodně dost často překvapí. Někdy možná nepříjemně. Chce si hrát a vymýšlí lumpačiny, které ho prostě nutí stále něco podnikat. Znamená to jediné. Více se mu věnujte a nebudete se muset smiřovat například s jiným vzhledem vašeho bytu.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud toužíte po opravdovém mazlíčkovi, zkuste plemeno americký mini pei, nebo pejska ve znamení Býka. Pokud to totiž bude štěně tohoto zrozence, máte mazlíčka na celý život. To ale znamená, že člověk bude v jeho životě velmi důležitý a to naprosto stále. Proto na to myslete. Nebude to kamarád na chvíli.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Když je pes i blíženec (21. 5 – 21. 6.)

U psích Blíženců si můžete být jisti, že nudit se nebudete. Jednou to bude miláček, který by se rozdal, jindy zase beran, kterému nic neporučíte. Prostě naprostá rozdvojená osobnost. Ale stejně jako lidé, i psi mají své dny. Zkuste to tedy tolerovat. Nic jiného stejně nezbývá. Jinak z něj bude uzlíček nervů a strachu.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Plemeno artoisský honič je plemeno, které je pilné, čilé a zároveň velmi milé. Psí Raci obecně na tom budou dost podobně. Užijete si skvělého psa, proto můžete vyrazit i na delší procházky, zkusit výcvik, klidně i náročnější. Pozor ale na to, jak budete odměňovat, mělo by to být samozřejmostí. Pak mu to vydrží dlouho.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psi ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Citlivá duše, tak se také nazývá plemeno bretaňský ohař. A pokud máte doma pejska, který je navíc zrozen ve znamení Lva, můžete si být jisti, že něžností a lásky si skutečně užijete. Měli byste je tedy opětovat. Pokud na to nebudete zapomínat, buďte si jistí, že ani on nezapomene. Bude vám to vracet stále.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Psí Panny si budou umět postavit hlavu. Nejspíš v situacích, kdy se to bude hodit nejméně. Bude potřeba být stále ve střehu, mohly by jednat tak trochu překvapivě. Proto pozor na jiné pejsky, ale třeba i návštěvy. Poslušnost totiž nebude jejich silnou stránkou, ale na druhou stranu, nebude to trvat věčně.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Pes ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Roztomilý mazlíček jménem čivava je asi každému známý. Stejně tak to bude u všech psích Vah. Zároveň se ale nenechá ničím zastrašit. Jeho jednání by tak mohlo být i trochu klamavé. Ale myslí to upřímně. Jen si dokáže prostě vyžehlit každou zbrklost svojí přítulností. Jsou to prostě miláčci, berte to tak.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Štíra, nemají nic, co by se jim nyní dalo vytknout. Pokud svého mazlíčka dobře znáte, věřte, že takový bude i v následujících dnech. Nečekají vás prostě žádné převratné změny. To si jistě zaslouží odměnu. Budou trochu ujetí na psí pamlsky, tak jim je dopřejte velmi často.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Inteligence bude doménou všech zrozenců ve znamení Střelce. Podobně je na tom například dalmatin. Zkuste si tedy dát do vašeho rozvrhu i to, že se budete snažit naučit svého miláčka něco, co překvapí každého v okolí. Rozhodně se vám to, až na drobné výjimky, podaří. Bude totiž chápat nejen dobře, ale i velmi rychle.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Psí kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci ve znamení Kozoroha nyní nezapřou své znamení. Jejich nálady sice budou celkem stabilní, ale pokud si postaví hlavu, nehne s nimi vůbec nic. Rozhodně je ale moc netrestejte, hodně si totiž zároveň i pamatují a mohlo by se stát, že tím celou situaci nakonec jen zhoršíte. Zkuste to v rámci možností přejít.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud plánujete přírůstek do rodiny a máte doma zrozence ve znamení Vodnáře, nemůže být vhodnější chvíle. Seznámí se rychle a nebude mít problém prakticky se žádným druhem. Kamarády si prostě vybírat moc nebude. Hlavně, že nějací budou. Venku pozor, nejspíš nezanedbá žádnou příležitost se seznámit.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci ve znamení Ryb jsou milovníci vody. Chcete li tedy svému miláčkovi udělat radost, zkuste ho vzít právě někam, kde si bude moci v tomto živlu zařádit. Jinak si můžete být jistí, že každá louže udělá radost, nehledě na momentální počasí. Domácí bazének jistě uvítají, pokud bude vhodné počasí a nálada.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?