Psí horoskop na prázdninový měsíc srpen

1. srpna 2013

Pejsci ve znamení Blíženců budou tak trochu bez nálady. Jenže tak jsou nastavení a to, co pro ně můžete udělat, je hlavně dopřát jim klid a pohodu. Zkuste jim tedy jako dárek nyní koupit pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc srpen 2013.

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Americká akita je známá svou inteligencí, kterou ale využívá hlavně tehdy, když to potřebuje. Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, bude na tom zcela stejně. Pokud tedy nebude jasně vědět, že z toho bude něco mít, zapomeňte na to, že se bude projevovat. Připravte si tedy spoustu pamlsků a hlavně pochval.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pejsci ve znamení Býka mají nyní trochu zvláštní období. Jednou to budou živí a neúnavní tvorečkové, obratem zase líní a o nic nemající zájem. Neděste se, ale nejspíš se vám budou zdát nemocní. I když by veterinární prohlídka měla být samozřejmostí pro jistotu, nejspíš se dovíte jen to, že se jim prostě nechce.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci a pes (21. 5 – 21. 6.)

Pejsci v Blížencích budou spíše flegmatičtí a zájem o cokoliv bude muset dvounožec nějak podnítit. Sami se nejspíš snažit moc nebudou. Může za to počasí, ale také to, že mají prostě takové období. Sice to přejde, ale i tak se je snažte k nějaké aktivitě vyprovokovat. Jinak vám zlenoší na dlouho a nic s nimi nebude.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, nejspíš je to velký milovník vody. Nyní to nebude jinak. Bude se velmi rád bavit právě tam, kde nějaká voda je. Tak jim to zkuste umožnit a choďte s nimi na místa, kde si tuto zábavu budou moci dopřát plnými doušky. Pak je jisté, že šťastnějšího tvorečka aby pohledal.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psí lvíčci (23. 7. – 22. 8.)

Všudy přítomná nervozita bude vládnout prakticky všem psím Lvům. Důvodem je postavení hvězd, ale také velmi zvláštní úplněk, který je bude ovládat na všech úrovních. Ale podobné to bývá u lidí, tak je zkuste tak brát. Vyhněte se nedorozumění, které by mohlo z jejich nálad pramenit. Pozor na ostatní pejsky.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud znáte plemeno ardenský bouvier, víte, že je to pejsek velmi energický a vytrvalý. Neodradí ho ani počasí. Pokud máte doma Pannu, připravte se na to, že to bude hodně podobné. Zkuste se tedy vydat venčit na místa, kde se mohou řádně proběhnout. Ušetříte si tak spoustu energie, pokud budou muset být na vodítku.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Psi ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Rádi se mazlíte se svým psem? Tak pokud máte doma pejska ve znamení Vah, zcela jistě si právě takových chvil užijete. Budou prostě takto naladění a nastavení. Znamená to, že ani samota jim moc dobře dělat nebude, proto na to stále pamatujte. Vše, co nebude podle jejich představ, by se mohlo odrazit na chování.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Bergamský ovčák je pejsek nejen zajímavého vzhledu, ale také povahy. Prostě italská mentalita, která se ale bude úplně stejně projevovat u pejsků ve znamení Štíra. Dá se to zvládnout, ale bude to chtít vyvinout kus diplomacie. Křikem a zákazy nic nezmůžete, maximálně to, že si postaví hlavu ještě víc, proto pozor.

 

Horoskop pro psy - střelec

Když je pes střelcem (23. 11. – 21. 12.)

Na našem portálu si dobře pročtěte sekci „výživa a strava psů“, pokud tedy máte doma pejska ve znamení Střelce. Zaměřte se hlavně na kůži a srst, která bude velmi citlivá. Zkuste tedy přizpůsobit i krmivo. Pokud se vám nebude cokoliv zdát, měla by být veterinární prohlídka samozřejmostí. Dobře ho sledujte.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Border kolie je pejsek velmi chytrý a bystrý. Kozorohové na tom budou ale prakticky stejně. Připravte se na kousky, které vás velmi překvapí. Přijdou na zajímavé řešení spousty věcí a zcela jistě si je budou i pamatovat. Znamená to, že něco by se nemuselo hodit vám, proto to zkuste mít neustále pod kontrolou.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Psí vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Hledáte li poslušnost, pořiďte si plemeno český fousek, nebo právě Vodnáře. Jejich nastavení vás nejspíš i dost překvapí, ale až na malé výjimky budou opravdu vzorně poslouchat. Zkuste toho využít a pokuste se nacvičit nějaké povely. Půjde jim to nejen dobře, ale také budou vaše přání plnit dokonce s radostí.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Více méně dominantní je například faraónský chrt, ale také pejsek ve znamení Ryb. Sice to nemá až tak v povaze, to znamená, že toto období zase přejde, ale nyní se prostě tak chovat bude. Zkuste se trochu obrnit trpělivostí. Může to totiž znamenat, že jeho nároky budou trochu nestandardní a vám k nelibosti.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?