Psí kamarádka

5. ledna 2013

Ahoj všichni pejsci, tento příběh je zase vymyšlený, tento příběh je o Astě a její kamarádce z ulice, přečtěte si tento příběh.

 

 

SEZNÁMENÍ
Ahoj jmenuju se Agáta a mám krásnou fenku retrívra, která se jmenuje Asta a podívejte se na náš příběh. Chodím do 9. třídy a když se vracím domů, tak první, kdo mě uvítá, je Asta. Právě teď jdu domů. "No ahoj, ahoj Asto, jen počkej, udělám úkoly a jdeme si hrát s talířem." Asta běžela k sousedům a já šla dělat úkoly.

 

Když jsem z okna pozorovala Astu, která si hraje na honěnou s nějakým retrívrem, ale netušila jsem, že ten pejsek je z ulice. "Asto domů! Půjdeme na procházku." Asta přiběhla, vzala jsem vodítko a šla do lesa a za námi se přidala kamarádka Asty a šla za námi tak dlouho, dokud jsem se nezastavila a řekla: "Ty ses ztratila, co? Budeš se jmenovat Bella a ukryju tě tady v lese a budu ti nosit jídlo a takové věci."

 

Uběhly 3 dny a mamka si všimla, že mizí jídlo a vydala se za námi na procházku a objevila Bellu. "Ahoj pejsku." A uviděla nadpis "les Belly" a pochopila, že se bude jmenovat Bella. "Ahoj mami, jsem doma." "Ahoj a ten pejsek se jmenuje Bella?" Zeptala se mě máma. "Ano, ale já si ji chci nechat, dovolíš mi to?" "Dobrá, berme si ji domů." A teď Bella bydlí s námi a taky s námi byla u moře v Itálii.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?