Psí láska, výchova a zábava pro psa

22. ledna 2012

Všechny určitě zajímá, co by mohl cítit váš domácí mazlík, i když je pes hloupější než člověk, city má. Jinak by vás třeba nevítal, když přijdete. Já osobně mám raději psa. Pes se dá vychovat, ale kočka ne.

 

 

Bude to tím, že kočky mají vlastní hlavu, neřekl bych, že jsou chytřejší, spíš jsou to takoví pruzkumníci. Co by se nemělo? Určitě byste neměli psa vystavovat cizím lidem, pak se může cokoliv stát, protože pes bude potom takovému člověku důvěřovat.

 

Pes má pocity. Sami to i můžete vidět na fotkách, co najdete v souteži i na profilech. Doma to vnímáte jako samozřejmost, ale zkuste někdy pozorovat svého mazla, určitě si všimnete, jaký pocit by mohl mít, když mu je špatně, tak se svým způsobem mračí.

 

Když má radost, že vás vidí, tak na vás mrkne, tím vás taktéž zdraví, když zívá, je to únavou nebo se nudí. Občas si pouštím filmy o psech, a je jich hodně, nenechte se mílit, že jich najdete málo, je jich na internetu více jak 150, jen umět hledat. Váš mazlík určitě ocení, když budete takové věci pouštět. Za čas se i naučí koukat na tv.

 

Můj pes má nejraději 8 statečných a Sněžné přátele nebo Hačiko. I když se vám zdají dokumenty nudné, pes se rád dívá, a když se nedívá, tak poslouchá. Všimli jste si, že se pes nudí, když je doma sám? Co s tím dělat? Jednoduše pusťtě rádio, pak se ani nebude nudit a nebude lumpačit a určitě mu to zlepší náladu.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?