Psí narozeniny

12. července 2012

Když náš pejsek labrador Barry měl 1. narozeniny, bylo to takhle. Začalo to tak, že jsme den před Barryho narozeninami zašli k lesu, kde bydlí jeho labradoří kamarádka Kesinka, které nedávno byly dva roky. Kesinky Páník i panička souhlasili, že na narozeniny přijdou.

 

 

Jejím páníčkům jsme moje panička předala všechny potřebné informace a potom jsme šli domů, kde jsem si, protože bylo velké vedro, lehl spokojeně pod strom a tam jsem si zdřímnul. Panička zatím napsala email mé psí lásce Barče, se kterou jsem se seznámil na výcvikovém táboře v Herolticích, kde se mně i Barče moc líbilo.

 

Večer i páníci Barči napsali, že určitě přijedou. Tak, oddechla si panička, všichni přijedou. Už jsem se probudil a jdeme do zverimexu. Naštěstí to není daleko, jen jsme sešli kopec, na kterém bydlíme a hned jsme u zverinexu. Tam mě panička uvázala a pak vešla dovnitř. Bylo tam velmi hodně krásných věcí, ale paničce padl do oka zeleno-bílý provaz, pamsky značky Bono, velká kostička z buvolí kůže, tenisák a dva balíky piškotů pro psy.

 

Vše dala do košíčku, zaplatila a paní prodavačku požádala o tašku, do které všechno schovala, abych to neviděl. Když jsme přišli domů, tak jsem si opět lehl a odpočíval. Panička mi zatím udělala dortík (vzala si misku a obložila piškoty pro psy máčenými v mléku, piškoty potřela bílím jogurtem a dala to do ledničky).

 

Když se to chladilo a tuhlo, tak si vzala malou misku a do té dala bílý jogurt, do misky s bílím jogurtem pak přidala nadrobno nakrájenou mrkev, nakrájenou šunku a párek, ale dá se tam dát cokoli, záleží na tom, co máte doma a na tom, co chutná vašemu pejskovi. Tak, směs je hotová a panička už to jen vlila do misky obložené piškoty, kterou si právě vytáhla z ledničky a nakonec, aby to hezky stálo, dala na vrch tvrdé piškoty a dort vyklopila.

 

Je to jednoduché, proto tento psí dort doporučuji. Když byl dort hotový, dala ho do ledničky a protože už bylo pozdě, tak si šla lehnout. Panička se probudila, když bylo 8 hodin a nastal den D. S ostatníma paníkama se domluvila, že mají přijít ve 13 hodin. Do té doby musela ještě stihnout moc věcí: umýt a učesat mě (abych se všem líbil, hlavně Barče), udělat piškotové pamlsky (na kterých vypotřebovala pytlík piškotků pro psy, takže mi zbyl jen 1), připravit hry pro pejsky a jejich majitele + výhry.

 

Když měla vše připraveno, přišli ostatní a my pejsci jsme si začali hrát, zatímco si páníci povídali. Pak mi panička dala dort a dárky, ale to nebylo všechno, další dárky mi dali i páníci Kesinky i Barči. Byl jsem opravdu moc rád a tímto jim chci poděkovat. Chvíli jsem si hrál s hračkama a taky jsem ochutnal pamlsky. Pak jsem se vrhnul na dort, ale jako správný džentlmen jsem kus dortu nechal i Barunce a Kesince.

 

Všem nám moc chutnal. A na řadě jsou hry. Hledali jsme kosti, které jsme si pak každý nechal, potom jsme měli soutěž v běhu, kde jsme ale skončili na stejno, tady každý jako odměnu dostal deset piškotových pamlsků. Pak jsme hráli hru, kterou jsme nazvali Přines a byla o tom, kdo nejlépe přinese klacek.

 

Já jsem pro něj běžel fakt rychle, to jo, ale nechtěl jsem ho dát pandě, Barča to přinesla, ale trvalo jí to dlouho, za to Kesinka byla rychlá a klacek dala své paničce bez problémů. A proto byla jasným vítězem Kesinka a za to dostala celkem velkou aportovací činku, ale aby nám to nebylo líto, dostali jsme oba malou činku na aportování. Hry jsme dohráli a přišel čas na prochajdu k řece.

 

Ale nejdřív jsme museli projít louku a les, byli jsme na volno, tak nás to bavilo. Když jsme viděli řeku, rozběhli jsme se k ní a radostně jsme do ní skočili. Bylo to bezva, protože, jak je známo, labradoři milují vodu. Když jsme došli celí mokří domů, tak nám páníčci zapálili ohýnek, u kterého jsme uschli. Páníčci si opekli buřty a nám za odměnu dali každému taky jeden.

 

A tak už je večer a všichni musí jet domů do teplých pelíšků. Myslím, že se to povedlo, každý si odvezl spoustu odměn a jak páníčci tak pejsci byli rádi.

 

 

 

Přidáno: 80 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?