Psí příběh- Bella a Jack "Setkání"

5. ledna 2014

Ani nevím, kde mám začít. Za chvilku jdeme k veterináři. Pan dr. Johson je sice milý chlapík, ale já mám strach z jiných důvodů.

Vím určitě, že tam zase uvidím toho pohledného jacka russla teriéra s tak krásnýma očima, že svět takového krasavce ještě ani neviděl. Ach! Jak ráda bych ho oslovila! 
„Bello, už musíme jít! No honem, pan veterinář už na tebe čeká! Musíme jít, ten žaludek se ti podle mého názoru sám nespraví. Ach jo... Vlastně je to jenom prohlídka po nemoci, ale musíme vědět, že ty bolesti jsou nadobro pryč, co?“ koukne na mě moje panička. Zvedám se a s nechutí se plížím za ní, ať mi navleče vodítko. Už vyrážíme.
Jsme na místě. Sedáme si v čekárně a jak si tak všimnu- ten fešák tu není. Taková škoda!
No, počkat! Někdo vchází! No, zakřikla jsem to. Už je tu. V náruči mladého ještě chlapce, asi kolem patnácti let. Drží ho a po chvíli povídá: „Tak Jacku, jsme na místě!“ a usmívá se. Pustí Jacka dolů a ten se blíží ke mně. Božínku, co mám dělat?
„Dejte si toho psa pryč!“ rozohňuje se moje panička.
„Nebojte, Jack vaší fence neublíží!“ usmívá se pořád ten kluk. A Jack se ke mně pořád blíží. Po chvilce už je u mě hrozně moc blízko a zeptá se: „Co tu dělá tak pěkná fenka, jako jsi ty?“
„Jenom si nech zajít chuť, ty vlezlý otravo!“ štěknu v rozpacích.
„Co to dělá mojí Bellince? No kušuj ty špinavý psisko!“ křikne moje panička. Ten kluk jen zakroutí očima a Jacka si zavolá k sobě. Ale ten ho neposlouchá a dál se věnuje mně.
„Ale no ták. Už jsme se viděli, že jo? Před týdnem. Ale visela si jako bez života v náruči své milé paničky! Co se ti stalo, puppy?“
„Bolelo mě bříško,“ zakvílím, „a proč tě to vlastně zajímá?“
„No, jenom tak. Já jsem Jack. A ty?“
„Už jsem tě stihla poznat... A já jsem Bella. Ale říkají mi taky Bellinko, čumáčku a tak.“
„Mně říkají jenom Jack. Jo a teta Helen mi říká taky „ty lotře“, když jí třeba vezmu kousek masa z talíře.“ Na to jenom zavrtím ocáskem a radostně štěknu, protože se mi to vyprávění líbí.
„No, vidíte to, není to tak zlý, paní...“ koukne na moji paničku ten kluk. Ta se jenom usmívá a to už vstupujeme do ordinace. Jack za mnou zaštěká: „Tak zase zítra u té velké fontány v parku, Bello! Budu tě čekat!“ „Haf! Tak se uvidíme!“ zaštěkám zase radostně. Moc se zase na Jacka těším. Konečně nový kamarád- a pak možná i víc...

 

Přidáno: 50 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?