Psí tábor

7. srpna 2013

Chtěla bych se s vámi podělit o moji dovolenou. Páníci vymysleli, že bychom mohli jet na psí tábor Svojanov. Tak jsem skákala radostí, že konečně zažiji nějaké dobrodrůžo. Asi 2 hodiny jsme jeli autem a já s vyplazeným jazykem, už už abychom tam byli.

Šla jsem se kouknout na místečko, kde budu spát. Vletěla jsem jako první do chatky a koukala a říkala si, tady jako budu spát? Žádná peřinka, nic. Panička vybalila spacák a celých 7 dní jsem ji zahřívala, pač byla v noci zima. Určitě mi je vděčná, že neumrzla. Jinak tábor byl skvělý, spousta psích kamarádů, běhala jsem agility, chodila na poslušnost, vyzkoušela obedienci, panička se snažila i o vystavování, ale řeknu vám, že to mě teda vůbec nebavilo. Hezká jsem to jo, ale chodit na ty tenký šňůrce to teda ani nápad. Páníci se mnou šli zkusit i coursing, ale řeknu vám, že běhání za střapcem to mi nic neříká. Já se raději honím s pejskama, to je lepší. Jeden den přijel i figurant a panička se zbláznila, když šla se mnou za ním a jako, že mám trhat jakousi hadru. Já jsem se spíš bála toho figuranta. No hold já taký prcek na obrany opravdu nejsem. Hodně jsem se skamarádila s grifonkem Trimíčkem, kterého jsem ráda tahala za vousy. Ještě vám řeknu příhodu, když jsem šla s páníkama na prochajdu, tak jsem viděla poníky. Běžela jsem za nima, el. plot jsem podlezla jako nic, panička na mě křičela ať se rychle vrátím, jenže ti koníci byli moc zajímavý. Musela jsem si je očichat a pak až jsem přiběhla za paničkou. No měla o mě prý obrovský strach, ale já jsem velká holka a nebojím se. Přidáno: 38 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?