Psí záchranář

3. ledna 2013

Tento příběh se nestal vymyslela jsem si ho, ale vím, že je to trochu dlouhé, ale prosím zkuste se si to přečíst celé. Kessi je obyčejný pejsek, který žije na statku, soused má také tři psy, ale nemá je rád, zdědil je po svém otci.

 

 

Nejhorší bylo, že je bil. Jednoho dne Kessi jela se svými páničky k veterináři a ukázalo se, že Kessi je čistokrevka, že je to rhodéský ridgeback. Potom se vrátili domů. Soused se zrovna vracel ze psí procházky, teda spíše z lovu. Kessi vyskočila z uta a s pejsky se přivítala, ale soused kopnul do Maxe, jeho psa, Kessi začala kňučet a skočila přes plot do zahrady.

 

Když dojedla své jídlo, tak přeskočila plot a běžela do lesa a pak večer se vrátila. Hned ráno soused vzal své psy a šel na lov. Šel kolem řeky, soused do ní spadl, měla silný proud. Pejsci začali výt, Kessi to uslyšela a běžela s rychlostí světla. Soused se zatím topil v řece a křičel sprosté věci a najednou vyskočila Kessi, která skočila do vody a začala plavat za sousedem, který nenáviděl psy.

 

Kessi to nezvládala, ale nakonec souseda dostala z vody. Kessi je šampionka a soused už nikdy nebil psy. Kessi byla moc milá a hodná, dokonce sousedovi zachránila život. Dne 23.12. Kessi běží za vánočními novinami do města a po cestě domů ji přejede náklaďak. Řidič vystoupí a veze Kessi k veterináři, po šesti minutách řidič zavolal páničku Kessi a za tři minuty Kessi umírá na sále.

 

Páničci přijeli pozdě. Kessi se nedočkala Štědrého dne a její páničci Štědrý den neoslavovali, pocítili, jaké to je ztratit svého psa. Kessi zemřela 23.12. a narodila se 24.12. na Štědrý den, ale svých narozenin se nedožila.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?