Psí zamyšlení

21. srpna 2011

Ráda bych Vás seznámila s mým malým zamyšlením o psech a jejich poslání... Každý přece ví, co se říká: ,,Pes, přítel člověka". Ale co když to tak není, co když si naši čtyřnozí kamarádi jen snaží prodloužit život bydlením v luxusních domečcích a předstíráním nezměrné lásky?

 

 

Ne. Určitě ne. Ach jo, co mě to zase napadlo!? Vždyť pes je tak krásné ušlechtilé zvíře, mnohdy náš jediný opravdový přítel, a já o tom teď pochybuji? Tak to tedy ne. Myslím ale, že pokud někdo nese vinu, pes to (většinou) není.

 

Teď ale trochu odbočím od tématu. Jednou se mi stalo, že jsem viděla jet v tramvaji starou paní s jezevčíkem, kterého měla v tašce. Na tom samozřejmě není nic neobvyklého, ale pokud si vzpomenu více detailů, ta taška byla velice luxusní a musela stát mnoho peněz, také zmíněný pejsek měl na sobě diamantový obojek se skleněným srdíčkem uprostřed. A! Co jsem to nezaslechla! Pejsek se jmenuje Svarowski...

 

Mám takový divný pocit, že tohle všechno jsou známky rozmazlování! Jak ale už víme, my lidé, když máme něco/někoho opravdu rádi, snažíme se to hýčkat a rozmazlovat. Kupovat zmiňovanému drahé věci, maličkosti, dávat pusinky...no prostě "mít rád".

 

Někteří pejsci ale takové štěstí nemají a tím chci poukázat například na psi bez domovů na východním Slovensku. Šíří se i řeči o tom, že tam někteří neštastní jedinci končí na talíři nepříliš vychovaných rómských obyvatel. Jak ale tyto pejsky zachránit? Tato otázka dosud zůstává viset ve vzduchu... budoucnost přinese odpověď.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?