Ptáci a pes

29. září 2013

Moje teta si koupila velký statek u Prahy.

Jejímu synovi je 5 roků, to píšu, abyste pochopili příběh. Má psa, zlatého retrívra, ale našla ho až v jeho pěti měsících, předtím byl týraný. Bylo jaro a na jaře se logicky líhnou ptačí mláďata. Fred je pořád nahaněl a chytal a můj bratranec ho pořád tahal od stromu, kde bylo jejich hnízdo. Když Fred toho ptáka chytil do tlap, bratranec ho plácnul po hlavě a psovi hráblo. Ohnal se po něm a prokousl mu předloktí. Teta neměla auto, bylo v opravně. Její statek byl v takové díře, ale auto se našlo a půjčilo. Kvůli pitomému ptákovi teta musela každý den k doktorovi a se psem k veterináři, i když byl pes očkovaný. 
Přesto jsme ale všichni rádi, že to byl zlatý retrívr, který v sobě má zabudováno, že nemá ublížit člověku, než třeba dobrman nebo pittbul, který může být sice sebehodnější, ale přesto je v něm ta bojovnost. Doufám, že se majitelé těchto psů nenaštvou za tu předešlou větu. Já dobrma nemám, nemůžu vědět, jak se chová, ale přesto, když se řekne dobman, vyjeví se mi obrázek rozzuřeného psa zakousnutého se do něčí ruky...

 

Přidáno: 20 bodů

 

 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?