Pusík - jak to začalo

23. listopadu 2012

Kdysi dávno, když jsem ještě byla malé dítě, jsme měli kočičku, která se jmenovala Mňauka. Byla to moc šikovná kočička, poslouchala, byla čistotná, ale umřela. Samozřejmě, že jsme zatoužili po další kočičce a tak jsme si domů jednoho dne přivezli Mourka.

 

 

Mourkovi mohlo být už přes dva roky,a proto jsme se ani nedivili, když se jednoho dne už neobjevil. Po něm následovalo spousta koček, které zajelo auto. Vypadalo to, že kočku, která by naši "dopravní prokletí" přežila, asi už nenajdeme. Když jsme s moji rodinou odjeli k příbuzné, moje sestra jela do jiného města. Jela pro kotě. V nabídce byly 4 koťata, ale sestru zaujalo jenom jediné.

 

Malé kotě, které se schovávalo a jen co k němu ruku vztáhla, hned zasyčelo. A tak si ji sestra vzala, malou Pusinu. Cesta autobusem, kterou musela moje sestra absolvovat, asi nebude tím nejkrásnějším požitkem Pusíniného života. Zjistilo se, že Pusík má docela pěkný, až panický strach z cizích lidí. Celou 20minutovou cestu promňaučela. Hůř to ale snášela má sestra, na kterou všichni cestující řvali, ať si to zvíře dá pryč.

 

Konečně doma! Sestra dala Pusinu na křeslo, kde usnula a když jsem přijela viděla jsem jenom maličké klubíčko vystrašeného koťátka. Trvalo dlouho, než dokázala najít cestu k lidem, otevřít jim své srdce, ale teď je z ní krásná kočičí slečně, jestli už ne dáma s obrovským srdcem, do kterého by se vešlo asi celé Česko a Slovensko.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?