Recept na lásku

8. října 2010

Nemám žádný velký příběh a proto zasílám jeden recept na lásku.

 

Zamilovala jsem se do kavalírů pro jejich skvělou povahu a mám chuť to vykřičet do celého světa. Kavalíři jsou nádherní, milí, pozorní, čiperní, hraví. Vládnou uměním získat si i psí odpůrce. Vědí jak okouzlit a vtisknout se silně do paměti.

 

Všem lidičkám, co zavírají svá srdíčka a nenechají do nich nikoho vstoupit, bych povinně naordinovala jako léčebnou kůru KAVALÍRA: 3x denně velkou lžíci jeho psí lásky. Lidé by se měli od svých pejsanů hodně učit. Kavalír i Kavalírka bezmezně milují svou lidskou smečku. Nabízí přátelství úplně všem: lidičkám, dětičkám, pejskům a kočičkám (i jiným zvířátkům). Nedělají žádné rozdíly jako: ty jsi velký a ty malý, ty černý a ty zas bílý, ty chlupatý a ty méně, tobě už je moc let - jsi starý a ne mladý….. Snad právě proto mají často ve vyšším věku "unavené" srdíčko.

 

Všichni kavalíři jsou rozenými klauny v psím kožíšku. Dokáží se v mžiku proměnit z hravého, rozdováděného psíka na rozvážného a urozeného. Venku rádi skotačí a zvědavý čumáček strčí snad do všeho, co se nalézá v trávě. Jindy si zase vykračují "jako páni" důstojně se zvednutou hlavou. Za svou povinnost považují přivítat každou návštěvu i psí. Pro pobavení své smečky se snaží vymýšlet lumpačinky jako je stěhování bot, kradení kapesníků, poštěkávání, aby upozornili své páníčky: všimni si mne, tu jsem, pojď si hrát…

 

Určitě si myslíte po přečtení těchto řádků: To je ta, co rozmazluje svého pejska. A máte pravdu. Dejte si ale ruku na srdce. Může mi někdo upřímně říci, že je na svého kamaráda přísný, že mu nic nedokáže odpustit a trestá každé jeho provinění? Podívejte se do očí svým milým pejskům, když budete mít smutek v srdci. Poznáte, že on to ví a bude smutnět s Vámi, dokud si neřekne: už dost! Potom Vám snese k nohám své hračky a vyláká Vás ven, abyste zapomněli na chmurné myšlenky. Vždyť zítra bude další den, lepší a určitě veselejší.

 

Andělskou dušičku psíka stále pokouší nějaký ten čertík, ale na to se snad nikdo vážně nezlobí. Odpouštějte svým pejskům a milujte je, neb oni si to zaslouží. Nabízejí za Vaši lásku celé své psí srdíčko.

 

Všem rozmazlovaným hafanům, štěňátkům a jejich páníčkům a paničkám (celým smečkám) přeji hodně zdaru, úspěchů a lásky.

 

Přidáno: 65 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?