Rika

4. října 2012

Ahoj, dnešní příběh bude o naší fence Rice. Začalo to dovolenou, skončilo to štěňátkem doma. Bylo to v červnu, jeli jsme za příbuznými na Ukrajinu. Bylo to super, jeli jsme tam na týden a druhý den jsme se šli kouknout ke kamarádům.

 

 

Měli štěňátka, všechna byla, kromě Riky, čistě černá. Rika měla bílou náprsenku a tlapičky. Hned jsme si jí zamilovali. Jenže oni řekli, že je nedokážou uživit, tak je musí odnést na pole. Tam to tak chodí. Byli jsme z toho celý špatní. Ale Riku jsme s sebou nosili všude každý den.

 

Asi den před odjezdem nám rodiče dovolili si ji nechat. Celou cestu byla hodná, ale přišli hranice, já naštěstí spala. Dělají vždy menší prohlídku auta a že jsme ji na Ukrajině nestačili přihlásit, tak jsme ji museli schovat pod sedačku.

 

Jenže ona začla kňučet, tak jsme začlai všichni kašlat a naštěstí si ničeho nevšimli. Letos je Rikince sedm let a je to hravá holka, jsme rádi, že se nám to povedlo.

 

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?