Rose a černá překvapení

16. října 2011

V září jsem šla jako obvykle s mými psi na delší podzimní procházku. V lese jsem všechny psy pustila, ať se vyběhají. Z lesa jsme všichni šli po cestě. Potkali jsme jednu paní, která měla na vodíku Flat Coated Retrívra.

 

 

Já jsem jí hned řekla, že má překrásného pejska a ona se usmála. Pak dodala: Děkuji, váš pejsek Flat je taky krásný. Já: Víte, je to fenka. Paní: Ooohh velmi se omlouvám... moment... fenka? Můj Alan hledá právě fenku Flata retrívra. Nechtěla byste mít štěňátka? Já: O štěňatech jsem neuvažovala, ale moje Rose je výstavní plemeno. Její štěňata by byla šampioni. Paní: Dohodnuto. Můj Alan je s průkaz původu. Kdy bychom se dohodly? Já: Já vám dám mou adresu, zazvoňte a prosím nelekněte se mých psů.

 

Dala jsem jí mnou adresu, ona koncem září přišla i s Alanem. Rose právě koncem září hárala, takže jsem to dobře vypočítala. Dali jsme je k sobě. Nevím o kolik dní, ale přišlo :) Pro Rose jsem přichystala pelech dost veliký, aby se tam vešla ona a její štěňátka. Porodila.

 

Nakonec měla jenom 4 štěňátka (dvě z nich nepřežila). S paní jsme je pojmenovaly: (první co se narodilo: Rose (po mámě), (druhé co se narodilo) Jessie, (třetí co se narodilo) Alan (po tátovi) a Rex (poslední). Štěňátka jsme chtěli nabídnout, ale hned se rozprodala (Dvě jsem si nechala já a jedno paní a čtvrté si vzal jeden pán.) Jinak by se prodávala za 3500 Kč. A tak se moje zlatá Rouzííí stala mámou.

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?