Roxy - úplně od začátku.

12. června 2011

Jednoho červencového dne měl děda oslavu narozenin. Konala se na mém oblíbeném místě – na chatě ve Mlýnkách. Byla tam skoro celá naše rodina – já, bratr, mamka, táta, bratranci, teta, strýc, nějací dědovi příbuzní.

 

 

Právě když oni přijeli, měli s sebou v náručí malé štěňátko. Štěňátko bylo malé, mělo zlatou barvu s bílou náprsenkou. Byl to malý roztomilý kříženec. Moc se mi líbil. Nevěděla jsem, proč tady je, ale tiše jsem doufala, že ho děda dostane k narozeninám.

 

A to se taky stalo! Hned jsme mu šli vymyslet jméno. Já, bratranec Kuba a bratr jsme si sedli do kroužku a malého pejska si dali doprostřed. Napadlo mě jméno Roxy, ale Kuba řekl: "Né, Roxy ne. Co třeba Dan?" To se zase nelíbilo mě. Po chvilce přemýšlení, když nás nic nenapadalo, jsem řekla: "Hej jo, Roxy jo!" Tak se teda jmenoval Roxy. Začali jsme kolem něho běhat a skákat a volali jsme na něj: "Roxy, Roxy!" Sice si ten den už moc nepamatuji, ale vím, že to byl ten nejlepší den v mém životě.

 

O den později jsme já a bratr zůstali na prázdninách ve Strážnici, kde bydlel děda a babička. Byli jsme tam týden a rodiče byli doma. Roxík tam zůstal s námi. S dědou jsme mu koupili oranžový obojek a modré vodítko. Které má do dneška. Po týdenních prázdninách ve Strážnici jsme měli jet domů. Než jsme ale odjeli, tak jsme zjistili, že nám děda Roxíka nechává, protože by na něj neměli moc času a neměli by ho kde mít. Bylo to super! Konečně máme pejska!

 

Teď už to bude 5 let, co máme Roxinka u nás doma. Je to milý, hravý pejsek, který má pořád moc energie. Mám ho moc ráda! Děda má už také pejska. Je to jezevčík a jmenuje se Čertík.

 

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?