Rozárka

14. ledna 2011

Vždycky jsem měla doma nějakého toho mazlíčka.Když jsem ještě bydlela s rodiči,měli jsme pejska a potom jsem synovi pořídila suchozemskou želvu.Teď máme již dvě děti a ten mazlíček mi stejně pořád chyběl.Pejsek nepřipadal v úvahu,nebyl by na něj čas a tak mě napadla kočička.Manžel ale nechtěl o kočičce ani slyšet,vyhrožoval že jí vyhodí z domu a podobně.Postupně ale začal pod jemným nátlakem ustupovat a nakonec kočičku povolil.Ale výhružky typu "Jestli se vyčůrá někam na koberec půjde z domu" ty jsem poslouchala pořád.

A tak jsem začala hledat vhodnou kočičku,netrvalo dlouho a ozvala se mi paní z chovatelské stanice že by pro mě kočičku měla.Neváhala jsem a hned druhý den jsem se na ní jela podívat:Krásná britská modrá kočička,hned jsem se do ní zamilovala a bylo mi jasné že tuhle slečnu si odvezu domů.
Manželovi jsem o ní hned vyprávěla,ale on jen kýval hlavou a příliš nadšeně nevypadal.

Nakoupila jsem vše potřebné pro nového člena domácnosti a přesně o týden později jsem jela i se synem pro naši kočičku.Manžel mě vyprovázel se slovy "Víš co jsem říkal,jednou se vyčůrá vedle a poletí" Přiznávám trošku mě to děsilo,přeci jen je to malé koťátko,co když manžel opravdu splní to co říká?

To,že jeho slova zůstanou opravdu jen planou výhružkou jsem pochopila hned jak jsme se vrátili domů.Manžel se na Rozárku culil jako na miminko,pořád se na ní chodil koukat za skříň kam se před námi schovala a po zbytek večera ležel u Rozárky na zemi a lákal jí k sobě.Samozřejmě že se mu to povedlo a Rozárka jak to tak vypadá ho nakonec bude mít z celé rodiny nejraději .

Před chvílí mi přišla od manžela sms : "Ahoj,tak co Rozárka,papala,nezlobíte jíJdu jí koupit nějaké nové hračky.

 

Přidáno 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?