Rozárka a Harry

22. ledna 2013

Rozárka je oříšek a Harry je ohař. Jsou to dobří kamarádi. Jednou jsme spolu s tetou a s pejsky šli na procházku do lesa. A tam jsem Harryho vypustila a teta zase Rozárku. A kam běžel Harry, tam běžela Rozárka.A protože teta Rozárku nemohla přivolat,tak já jsem musela přivolávat Harryho.

 

 

No a tak do vyprávění místo procházky. Harry a Rozárka jeli se mnou na chalupu. A Harry, jak tam utekl jednou do Černovic, tak tam si ještě pamatoval tu cestu. A aji k rybníku si pamatoval cestu, ale třeba povely ty si nepamatoval sedni, lehni, pac, Ale jo jako někdy si je pamatuje, ale je pravda, že zase jenom někdy. Takže Harry zboural boudu ve tvaru zámku Rozárce. Ale to protože se mu hodil za tu boudu tak Harry jak rychle běžel tak už bohužel nestihl zastavit.

 

Tak se na něj Rozárka naštvala a šla k botníku a rozkousala plesové a zimní boty. A všichni to potom svedli na Harryho. Byla noc a Rozárce se chtělo jít ven. Harry jí řekl, jdeš se mnou nebo ne? A kam? No přece ven? No dobrá, ale jenom na chvíli. Tak jo, řekl Harry. Tak šli ven, váleli se v blátě nebo jenom packy, běhali a dělali potřeby. Rozárka řekla, neměli bychom už jít domů? Ne, ještě ne. Ne? NE prostě domů ještě ne, užij si.

 

Tak tedy ano. Lítali, běhali, chodili, klusali jako koně a potom se vrátili domů. A protože Harry neuměl povely, tak Rozárka ho to naučila, že jí pomohl. Poděkovala mu. A Harry se jí omluvil, že jí zboural boudu. A ona se mu omluvila, že kousala papuče a boty. A naučila ho povely. A ten, kdo byl hodnější, dostane totiž tyčinku psí. No a nakonec to dobře dopadlo a dostali tyčinku oba.

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?