Rvačka

26. července 2011

Takhle jednou na procházce. S Artem, německým ovčákem, jsme šli jako každý den na procházku ke kamennému mostu, byli jsme na cvičáku, tam jsme trénovali a hráli si.

 

 

Potom jsme šli k řece Labe a tam jsem Artíka vykoupal. Potom jsme šli domů a potkali cestou německou dogu, paní nám řekla, že nic nedělá, tak si jí Artík šel očuchat, ale v tom ho Doga chňapla pod okem. Náš Artík je hodný a Doze nic neudělal, jen se bránil a chytnul jí pod čumákem, jenomže paní začala Arta mlátit do žeber.

 

Můj strejda, který mě doprovázel, té paní říkal, ať svého psa chytne za ocas a odtáhne ho od Arta. Jenže paní si poradit nenechala a Artá pořád mlátila, tak zakročil strejda a odtrhnul psy od sebe. Potom jsme rychle odvedly Arta domů. Já jsem Artovi přiložil na ránu kapesník, aby tolik nekrvácel a strejda jel za paní, aby mu dala telefonní číslo a aby uhradila veterináře.

 

Tak mu paní číslo dala a strejda jel k veterináři. U veterináře mu ránu zašili, měl deseti centimetrovou jizvu. Další den strejda té paní volal, ale ona mu telefon nezvedla.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?