Rykomy, MS v Liberci a předváděčka v HK - měsíc plný akcí

24. listopadu 2012

Tradiční neoficiální závody pouze pro závodníky ZKO Vysoké Mýto a Rychnov nad Kněžnou. Tentokrát jsem Aryse odhlásila, protože po půl roce neběhání jsem rači nechtěla vidět, co by dělal.

 

 

Goldie běhala oproti prvnímu kolu pomalu, ale nebyla to zdaleka taková tragédie, jako na Super G. Oba běhy jsme dali čistě a v součtu 2. kola jsme se umístili na 2. místě a stejně tak v součtu obou kol, kde jsme měli něco přes 6 tr.b. za odmítačku na áčku + čas (oboje z prvního kola). Ještě k tomu v souboji Rychnov, Mýto opět vyhrála naše organizace, takže putovní pohár zůstáva u nás.

 

Předváděčka DD na SOŠVET v HK. Jak už asi všichni víte, studuji na SOŠ Veterinární v Hradci Králové. Každý rok se tam koná Den zvířat a každý si může přinést svoje zvířátko (jakékoliv). Konají se tam různé ukázky psích sportů, drezury koní + zvířecí soutěže. Pochopitelně jsem se rozhodla vzít si s sebou do školy Goldii a předvést dogdancing.

 

Vybrala jsem si naprosto dokonalou hudbu a sestavu ani jednou netrénovala se psem (jako vždy). Goldie jela poprvé vlakem a byl to fakt zážitek. Ve vlaku z Pardubic (přestupuji v Pardubicích) do HK, bylo 5 psů a několik drobných zvířat (všechny od nás ze školy). Paní průvodčí byla zrovna asi milovnice zvířat a obzvlášť Goldie se jí moc líbila.

 

Chtěla si ji pohladit, bohužel Goldie takové sympatie neměla a tvářila se jako by ji podřezávali. Stejně tak se tvářila na všechny ve škole, kteří si ji hladili. U nás ve třídě bylo dost psů a z toho i jeden maďarský ohař. Goldie byla přihlášená do soutěže o nejhezčího psa malého plemene, kde jsme získali 2. místo za čivavou, která to prý vyhrává každý rok díky tomu, že se všem moc líbila naše předváděčka.

 

Dokonce i já musím říct, že se nám fakt povedla až na to, že na začátku byla Goldie nějaká zatuhlá. Všichni za námi chodili, ptali se a obdivovali, dokonce se se mnou díky psovi bavili i lidi ze třídy. Bohužel jsem si to pokazila, když jsem se rozhodla, že se připojím k agiliťákům, předvádějícím agility.

 

Goldie se mnou chodila 2 hodiny předtím po škole a už sotva chodila (nemá vůbec kondici a nevydrží dlouho na nohou). Každý běžel jednu svoji vymyšlenou trať a Goldie běžela tak pomalu, že bych se nejrači zahrabala, ještě když jsem řekla, že náš největší úspěch je účast na EOJ. Ještě, že většina lidí vůbec nechápala, že je v agility rychlost důležitá.

 

MS v Liberci. Stručně řečeno neuvěřitelný zážitek! Bohužel jsme byli jen na sobotu, ale i tak to byl zážitek. Vidět svůj největší agilitní vzor na parkuru hned se třemi psy, neuvěřitelné výkony Čechů, Lisy Frick a dalších, skvělá atmosféra, nezapomenutelný.

 

 

 

 

Přidáno: 64 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?