S. a voda:)

15. ledna 2011

My a voda..:) Odjakživa jsem si přála psa,který by měl rád vodu,ba víc,který by ji miloval.Říkala jsem si "Simba určitě bude,neznám stafíka,který by neměl(bohužel už ano),budeme jezdit na přehradu,chodit na procházky k Bečvě,budu jí házet klacky a ona pro ně bude vesele plavat..."

Velký den nastal,anoo jedeme na přehradu,jede s námi i naše psí kámoška,ktera vodu vysloveně miluje, S. ji uvidí a určitě to taky zkusí. S. by normálně šla za psem snad kamkoliv,ale ted??Veškerý zájem který nečemu věnovala byla zdechlá ryba! S.FUUUJ to nesmíš!Jdem se projít.Zastavíme u mola,vykládám něco kámošovi,najednou slyším *PLESK*,v hlavě mi probleskla NADĚJE,přiskočim k molu a na ten výraz v životě nezapomenu,výtahla jsem ji za kuži na krku a jen jsem si tak říkala"tak ta už se k vodě nepřiblíží ani za zlaté prase"(ehm za zlaté-prostě za prase:) )Ona S. totiž uklouzla a spadla tam..

Nevadí budeme to zkoušet u Bečvy,jednou jedinkrát tam vběhla když viděla kačenu,já se málem zbláznila radostí-tzn. že se asi až tak nebojí,ale normálně tu vodu nemá ráda!nicméně po pár měsicích se právě u Bečvy stal podobný incident jako na molu a já jsem už smířená s tím že i ve 30stupních a více,já s tím mojim teliskem sedíme ve stínu a políváme se vodou z petlahve,občas to "zabolí" když o kousek dál háže páník svojemu mazlíkovi cokoliv a on s velkou radostí plave..ale..:) milujemee see:)

P.S.jestli si někdo říka že to mám zkoušet tak aby šla za mnou-NE nepujde,odzkoušené nejednou,S.v tu chvíli oslepne a ohluchne;) P.S.2 : ale kdyby náhodou jste někdo veděl o něčem fakt cool,origoš-ráda si nechám poradit,ona totiž S. ma DKK a na to je plavání dobré:/ tak zatííím:)

 

Přidáno: 35 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?