S kočkou není nikdy nuda!

4. srpna 2012

Začneme tím veselým, nalezení černé kočičky Sisinky naší rodině udělalo velikou radost, už jsme sice měli papouška, ale řekli jsme si, že je to ještě koťátko a vychováme ho tak, že by s papouškem mohli být i kamarádi...

 

 

Ne, nebyli, ale kočku papoušek moc nezajímal, jen ho vždy pozorovala. Ale teď přejdeme k příběhu: protože bydlíme v přízemí, tak jsme z parapetu měli pro kočku lávku, ze které když si zabouchala na okno nebo zazvonila na zvoneček, mohla jít domů nebo ven.

 

A jednou když byla tma, tak jsme ji pustili domů a ráno, když se mamka probudila, tak křičela: "MÁME DOMA MÝŠ! MÁME DOMA MYŠ!" Bylo to takové maličké, přinesla si ji Sisinka a hrála si s ní, myška nebyla ani trošičku zraněná, prostě to byla jen hračka nebo dáreček pro nás.

 

Pár měsíců na to Sisinku přejelo auto, přestože tady není velký provoz, protože je tu kolem les, tak Sisi potkala smůlu a nám všem je po ní moc smutno. A teď máme Britské koťátko Andělku a ta je maličký rošťák, taky ji máme moc rádi. Ale ta chodí ven jen na vodítku.

 

 

 

 

Přidáno: 24 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?